Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Pan Vlastimil S.

Dobrý den všem,

jsem ročník 1959 a před pár dny se mi „sekla“ záda v oblasti hrudní páteře a to tak, že jsem měl problém s jakýmkoliv pohybem horní části těla. Můj praktický lékař tyto problémy chtěl řešit předepsáním léků s upozorněním, že tyto léky mají vedlejší účinky na psychiku a trávicí trakt. Po konzultaci doma mě partnerka Šárka objednala k vám na fyzioterapii.

Byl jsem velmi příjemně překvapen vlídným prostředím vašich prostor, jakož i profesionálním přístupem personálu - recepční a fyzioterapeutky. Když jsem téměř po hodině od fyzioterapeutky odcházel, měl jsem pocit, že jsem dostal nová záda. Zároveň jsem byl poučen o nutných rehabilitačních cvicích a byl jsem bohatší o zkušenost s rázovou vlnou a dva proužky pásky na zádech.

Během terapie jsem byl vyzpovídán o povaze mého zaměstnání a seznámen s možnými riziky, jež mohou díky této sedavé práci mé tělesné schránce hrozit. Zároveň mi slečna fyzioterapeutka doporučila pár obecných preventivních cviků, kterými se dá těmto potížím předejít..

Byť jsem fyzioterapeutce během aplikace rázové vlny říkal, že ".....ze starýho vola dobrej steak již nikdy neudělá......", myslím, že se jí to dnes na mě fakt povedlo. Sice nejsem ještě ve stoprocentní kondici, ale se stavem před dnešní procedurou u vás se to nedá vůbec srovnat .

Nyní bez vulgarismů těžkého kalibru cezených mezi zuby jsem schopen si zapnout bez problémů bezpečnostní pás v autě a o jiných základních hygienických úkonech ani nemluvě :-)

Díky moc, jste perfektní profesionálové a v případě podobných obtíží v budoucnu půjdu napřed k vám, než ke svému praktickému lékaři. Každopádně bych se rád stal (pokud mi to čas dovolí) pravidelným zákazníkem vašeho centra se zaměřením na svalstvo zad, ramen a dolních končetin.

S dokonalou úctou a s hlubokými díky,
V. S.