Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Klientské hodnocení - z Vašich emailů

Paní I.G.

"Dobrý den paní Bílková,
chtěla bych Vám poděkovat za vstřícnost a zajištění návštěvy u Vašeho kolegy - FOCUS All-Inclusive 60 min (1×FSWT). Velice mi pomohl a bolesti odezněli. Jsme domluveni na další návštěvě.

Děkuji a přeji pěkný den. I.G."

 

Paní I.M.

"Dobrý den,
máte fantastické stránky-cviky, názorná videa. Opravdu nejvyšší standard a děkuji, že máte vše takto na webu.

Děkuji, zdravím I.M."

 

Paní J.K.

"Velmi vám děkuji.
Takhle rychlou reakci včetně odkazů.To se v dnešní době již nevidí a ani se nedivím,že jste získali titul firma roku.
Jsem Vám vděčná a jsem ráda, že stále existují v té záplavě nespolehlivých a neochotných společností i slušné firmy co udělají i něco navíc.

Všem v klinice přeji pevné zdraví. J.K."

 

Paní L.K.

"Dobrý den,
když jsem si dnes prohlížela Vaše webové stránky, protože jsem se k Vám objednávala, zaujal mě i rozsah aktivit, kterými se Vaše firma zabývá a není toho opravdu málo. Nejen po zdravotní, ale i po produkční stránce, při spolupráci s veřejností. Protože jsem z oboru, tak mě zaujalo i grafické zpracování webových stránek a hezké grafiky na webu vůbec. Je to hezký čistý styl, který se mi líbí a měla jsem potřebu Vám to napsat... 😊

Přeji ať se Vám i nadále daří.
Mějte pěkné dny. L.K."

 

Paní A.P.

"Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše služby, konkrétně paní Ivě Bílkové za její profesionální a vstřícný přístup. Se synem jsem u Vás cvičila "Vojtovku"skoro 7 měsíců. I když byly pro mě některé cviky velmi technicky náročné, co se proveditelnosti týče, tak mě paní Bílková vždy trpělivě "koučovala", abych synovi spíše neškodila. Díky paní Bílkové má syn už i téměř kulatou hlavičku, protože mě upozornila, že má sleželou hlavičku. Helmičku nosil 5 měsíců a nyní už je bez ní, protože se dostal na hranici střední a mírné deformace.

Ještě jednou moc děkuji za Vaši pomoc a pokud by se u Vás na klinice objevil takový podobný nešťastník jako náš Andík, tak zvažte prosím i tento problém. Včasnou diagnostikou a potřebnou terapií lze zabránit sleželé hlavě a rychleji srovnat psychomotorický rozvoj."

 

Paní S.

"Dobrý den,
mockrát děkuji p. Mgr. Bilkova, hodně jste mi pomohla, sám jsem měl laické podezření na původ mého trápení ze 7 leté celodenní chůze v stejném nevhodném typu pracovní obuvi. Bohužel při zmínce odbornému lékaři mi bylo sděleno že nic takového v životě neslyšel! Po dalším pátrání na internetu ( různé příznaky příčiny atd, jak zjistit, cvičební testy ) vaši teorii můžu jen potvrdit. Bohužel nejsem z Prahy a tak léčba u vás by byla komplikovaná naštěstí jsem objednám k fyzioterapeutovi tak snad to bude lepší. Ještě jednou vám moc a moc děkuji! Jen mi je líto, (omlouvám se, určitě pochopíte že to myslím k vaší chvále) že odborník v Praze s titulem Mgr. je větší odborník než odborný lékař s dlouholetou praxí na Karvinsku! Ještě jednou děkuji za pomoc.

S pozdravem a přáním blížících se Vánoc, Vám přeji hodně štěstí a zdraví. Děkuji S."

 

Pan J.D.

"Dobrý den,
při hledání na internetu nových cviků pro stabilizaci beder jsem objevil vaše stránky. Jsem po operaci beder. Spoustu cviků, které tu také ukazujete jsem se naučil od fyzioterapeuta při rehabilitacích. Postupem času jsem si je nevědomky upravil podle svého. Při cvičení jsem dělal spoustu chyb které jsou vidět na videích.
Děkuju vám za poskytnuté reportáže při cvičení.

S pozdravem J.D."

 

Paní R.N.

"Dobrý den,
asi to není úplně tak obvyklé a samozřejmé, ale já Vám prostě musím poděkovat. Navštívila jsem vaší kliniku zatím 2x, vždy v akutní potřebě a pokaždé jsem odcházela k maximální spokojenosti mého těla. Slečna fyzioterapeutka je neskutečně empatická osůbka, která rozumí své práci. Vždy pomohla a poradila.

Při první návštěvě jsem šla na vaší kliniku s rozpaky...  Nebude to nějaká snobárna? Už při vstupu jsem měla pocit pohodového prostředí, milé slečny na recepci a fyzioterapeutka mě jen utvrdila, že jsem na správném místě.

Takže ještě jednou děkuji za to, že jste. Určitě Vás budu všude doporučovat (což už vlastně dělám). Až přijdu na příští návštěvu, ráda bych si odnesla pár prospektů neb pracuji ve společnosti, která má cca 60 zaměstnanců a většina má větší či menší pohybové problémy a věřím, že Vašich služeb velmi rádi využijí.

Hezký den a díky za Vás."

 

Paní L. Z.

"Paní Bílková,
jste plná energie, umíte dceru motivovat a nepochybně své práci rozumíte. S předchozí rehabilitační pracovnicí, ke které jsme docházeli, se vaše hodiny nedají vůbec srovnat.

Ještě jednou Vám moc děkuji L. Z. s dcerkou."
 

Paní M. L.

"Dobrý den pane magistře,
jen Vám chci poděkovat ještě jednou za pomoc s rozsypanými krystalky v uchu.

Od návštěvy u vás jsem bez problému, závratě nemám, jsem v pohodě.
Máte zlaté ruce. :o))"

 

Pan J. B.

"Dobrý den,
chtěl jsem Vám touto cestou moc poděkovat za radu, abych si nechal udělat test krve na klíšťové nemoci – viz. modřina v podpaží. Díky Vám a Vaší radě mi z krve zjistili, že mám boreliózu (nejspíš od července) a už beru antibiotika. Těžko říct, jak dlouho by trvalo, než by mi lékaři tuto nemoc zjistili, když tu modřinu a její vznik opakovaně podceňovali. Ještě jednou díky a přeji vše nejlepší.

S pozdravem J. B. (už méně hrbatý :-))"

 

Pan M. N.

"Před pražským 1/2 maratonem jsem měl cca třítýdenní bolesti na vnější straně pravého kolene. Měl jsem velké obavy, zda vůbec 1/2 maraton odběhnu. Dozvěděl jsem se z internetových stránek Runczech.cz, že budete ve startovním zázemí poskytovat své služby, které jsem využil. Před během mne děvčata z FYZIOkliniky po vysvětlení problémů zatapovaly pravé koleno včetně Achillovky na levé noze (při bolesti pravého kolene jsem zřejmě podvědomě odlehčoval pravou nohu a více zatěžoval levou, což se při delším běhu odráželo i bolestí na levé achillovce). 1/2 maraton jsem doběhl a myslím, že především zásluhou zatapování. Šel jsem děvčatům poděkovat a poskytnout zpětnou vazbu bezprostředně po doběhu. Po doběhu mne koleno opět rozbolelo. Děvčata mi sundaly tape a aplikovali rázovou vlnu a poté opět zatapovaly. Jelikož v neděli opět poběžím maraton v Rotterdamu, objednal jsem se do FYZIOkliniky na čtvrtek na opětovné zatapování na nedělní maraton.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat. Zdravím M. N."

Pan L. P.

"Vzhledem k mému sedavému zaměstnání jsem měl problém s bolavými zády. Na internetu jsem hledal vhodného odborníka, který by mi pomohl a po malém průzkumu jsem se rozhodl pro FYZIOkliniku, kterou jsem následně kontaktoval. Po vyplnění krátkého formuláře jsem odpověděl na otázky týkající se mého problému. Následovala kompletní a podrobná prohlídka celého těla. Sezení probíhalo na velmi profesionální úrovni, ale zároveň velmi přátelsky. Paní Mgr. Bílková dokázala dostat mé tělo do uvolněné pozice a proto se jí také podařilo odblokovat má bolavá záda. Na závěr mi vysvětlila, jak si uvolňovat svalstvo, jaké cvičení mi pomůže a naopak, které je pro mě nevhodné. Hned po jednom sezení cítím úlevu v oblasti zad.

Nelituji ani vteřiny strávené v péči FYZIOkliniky a doporučuji ji každému, kdo má jakékoliv bolesti. Je zárukou profesionality, odbornosti a zkušeností. Nebudete litovat."
 

Pan L. W.

"Dobrý den pani Bílkova,
Velká gratulace k úspěchu Firmy roku 2017 v Praze od jednoho z Vašich dřívějších klientů.
Když jsem k Vám docházel, tak jsem věřil ve Váš úspěch jelikož vaše služby a přístup byl fantastický, přeji vám a vašim spolupracovníkům spoustu spokojených klientů. Docházel jsem k vám s problémem v koleni artróza 3.stupně."
 

Pan M. K.

"Chtěl bych Vám poděkovat,
protože aplikace tapu přes koleno přinesla své výsledky. Tape pomohl, vydržel a skutečně jsem o něm "víceméně nevěděl", žádná bolest nad rámec obecné bolesti. Dokonce jsem nabyl přesvědčení, že za rok si nechám pro takto extrémní zátěž otapovat obě kolena preventivně. Pro běžný sport se však i nadále pokusím fungovat bez něho a uvidím, jak to půjde.

S pozdravem M. K."

 

Paní M. M.

"Vážení, jsem Vaší péči dodnes vděčná za to, že jste mě zbavili "ostruhy". Když na ty okamžiky vzpomínám, tak v duchu nevěřím. Tehdy jsem se po návratu z chalupy osmělila a zavolala na Vaší kliniku. Tenkrát jsem volala SOS na všechny strany a od vás přišla okamžitá odpověď: "Přijďte zítra ráno!". Nevěřila jsem svým uším, těsně před Silvestrem a žádné čekání? Jste bez diskuse jedničky a mnoha svým známým jsem o Vaší FYZIOklinice vyprávěla. Přeji Vám Všem co nejvíce pracovních úspěchů a uzdravených "babek" jako jsem já!

Krásné svátky ze srdce přeje a vzpomíná Vaše bývalá pacientka Miluše M. (73)"

 

Pan V. R.

"Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši spolupráci.
Loket se mi opravdu zlepšil do té míry, že můžu dělat prakticky všechno co předtím. Na druhou stranu se mi v důsledku přetížení podařilo zranění na pravém zápěstí, takže se chci zeptat, zda se i na toto dá také použít rázová vlna a případně se k Vám objednat na nejbližší volný termín, než opět odletím do Afriky.

Přeji všechno dobré do nového roku. V.R."

 

Pan J. G.

"Dobrý den,
rád bych Vám alespoň tímto způsobem poděkoval za čas, který jste mi minulý rok věnovali. Po Vašich terapiích a péči jsem po čase celý rok přežil bez návštěvy doktora, obstřiků, prášků a injekcí.

Ještě jednou Vám moc děkuji, s pozdravem J. G."

 

Paní L. Z.

"Dobrý den paní magistro,
dnes jsem byla s dcerou kvůli skolióze na RTG a po Vaší 3 měsíční péči jí naměřili 13 stupňů, před půl rokem měla 16 stupňů. Moc Vám děkuji, protože je to především Vaše zásluha. Jsem s Vámi moc spokojená, nadšená. Dcera se k Vám těší. Jste plná energie, umíte ji motivovat a nepochybně své práci rozumíte.

S paní rehabilitační pracovnicí ve státním zařízení, kam jsme před Vámi chodili, se Vaše hodiny vůbec nedají srovnat.

Ještě jednou moc, děkuji L. Z."

 

Paní B. B.

"Dobrý den paní Mgr. Bílková,

chtěla bych Vám poslat zpětnou vazbu na tapování, na kterém jsem u Vás včera byla. Zatím mi to tedy porod neuspíšilo a nevím jestli to má přímou souvislost s tapem na břiše nebo s tapem ala dvě hvězdičky na odblokovaném esíčku, ale zmizely mi otoky nohou. Bříško je jakoby víc nahoru, což je pohodlnější a když mám „poslíky“ tak to necítím tak hodně křečovitě, je to příjemnější. Chvilku po tom, co jsem od Vás odešla, začalo se miminko trochu víc pohybovat, patrně mu tam vznikl asi nějaký pohodlnější prostor, ale nevím – hodnotím to pocitově jako laik.

Co se týče toho odblokovaného esíčka a tapů, to se jízdou v autě docela rozleželo a začalo mě to víc bolet, což chápu jako nutnost, když jsem to měla zablokované, ale ihned po tejpu mi přestala vystřelovat bolest do pravé části hýždě a úplně přestalo takové to „vypínání“ nohy, které jsem před tím měla. Po zatapování jsem měla pocit, jako by mi někdo příjemně držel záda ve správné rovině, sezení přestalo být bolestivé okamžitě, při chůzi to bolelo docela dost, ale dneska už je to o hodně lepší, chodí se mi skvěle i když to ještě dost cítím, ale pokrok je tam veliký a myslím, že zítra, popřípadě pozítří už mi tu blokádu budou připomínat jen zelené hvězdičky z tapů na zádech.

Ještě jednou mockrát děkuji, že jste mě tak rychle vzala a pomohla mi!
Mějte se moc hezky!"

 

Paní L. J.

"Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za Vaši péči i přístup k mé akutní bolesti. Slečna fyzioterapeutka se mi hodinu opravdu plně věnovala a její fyzioterapie a rázové vlny mi opravdu pomohly. První den jsem ještě velikou změnu nepozorovala , ale den poté jsem ráno dokonce zaspala, narozdíl od předešlých noci, kdy jsem bolestí nemohla ani spát. 
Ještě jednou moc děkuji za záchranu!!!

S pozdravem L. J."

 

Paní V. P.

"Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat. Jsem před operací kolene (TEP - totální endoprotéza). Přišla jsem k Vám s kolenem výrazně oteklým a bolestivým. Bolest vyzařovala silně až do celé nohy a chodidla. Při daném úhlu ohnutí se mi nakonec koleno výrazně bolestivě zablokovalo a díky otoku bylo omezeně pohyblivé a ohebné. Ke konci léčby před operací, po terapiích Rázovou vlnou a přístrojových lymfodrenážích, na které jsem k Vám na FYZIOkliniku docházela cca 2-3x týdně po dobu 3 měsíců, se cítím mnohem lépe, koleno je bez otoku a bolestivost výrazně menší. Někdy nemusím brát ani léky proti bolesti. Již mě netrápí ani bolest vyzařující do celé nohy. V noci bolest občas přichází, to si léky stále ještě beru, ale i přesto bolest stále zůstává při zablokování kolene v určitém úhlu. Bylo mi řečeno, že to souvisí s degenerativním opotřebením chrupavky kolenního kloubu. Je tedy nutná náhrada kolenního kloubu. Poto i přes podstatné zlepšení po terapiích u Vás ve FYZIOklinice, bohužel musím na operaci, která mě čeká již příští týden.

I přes to jsem Vám vděčná za Vaši empatickou péči, pomoc a důležitou úlevu od bolesti, jež jste mi před operací poskytli.
S pozdravem a přáním krásného dne V. P."

 

Pan P. K.

"Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat slečně ze Slovenska, která mi v sobotu před večerním během na 10 km perfektně zatejpovala koleno. Ještě dvě hodiny před startem jsem nevěděl, jestli kvůli bolavé čéšce vůbec budu startovat a nakonec z toho byl nejlepší osobní čas. Koleno drželo perfektně.

Srdečné díky a hezký den. P. K."

 

Zdroj: email kontakt@fyzioklinika.cz