Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Klientské hodnocení - z Vašich emailů během pandemie covid-19

Stanislava K.

"Díky, že máte otevřeno a děláte vše pro to, aby to v rámci možnosti mohlo i v době epidemie fungovat."

Pan M.

"Má úcta a poděkování za pomoc, rady a trpělivost fyzioterapeuta. V době paniky z Corona 19 skvělá hodinka, přeji vám všem ve FK pevné zdraví. Děkuji."
 

Robert M

"V dnešní uspěchané době bez ohledu na Covid19 většinou feedback nedávám, ale přiznám se, že kvalita služeb Vaší kliniky mi dnes v dobrém vyrazila dech. Nejenom, že jsem ušetřil v rámci vaší jarní akce, ale dostalo se mi naprosto profesionální péče, ohledně mého akutního stavu...👍👍👍 Moc Vám i Vašim kolegům děkuji za péči i v období, kdy jste na "první lajně". Mojí recenzi můžete v případě zájmu použít, svým blízkým vás jako FK doporučuji již dnes..😉

Přeji pevné zdraví a díky moc."
 

Lukáš L.

"Děkuji Vám za Vaše nasazení v této těžší době, nezaznamenal jsem nic, z čeho bych v rámci blízké kontaktní vzdálenosti měl být nervózní, ve věci zanedbání doporučení ve věci COVID - 19, hlavně cítím úlevu ve věci špatného dýchání s blokací, to je to hlavní, proč jsem spokojen... díky"
 

Alena M.

"Dobrý den, také se mohu přidat s poděkováním. Úroveň péče, se kterou jsme se setkali, je na velmi profesionální úrovni, navíc celá klinika působí vzdušně a optimisticky. Děkuji a přeji mnoho štěstí, abyste tuto těžkou dobu přečkali bez větší úhony ekonomické i zdravotní.

S pozdravem Alena M."
 

Zdroj: email kontakt@fyzioklinika.cz