Hodnocení - Klientské dotazníky

Dotazník spokojenosti klienta

Velice děkujeme že nám vyplňujete dotazníky se zpětnou vazbou. Vážíme si toho, protože díky klientským dotazníkům se můžeme neustále zlepšovat a také je to krásná pochvala, kterou můžeme předat našim kolegům fyzioterapeutům. 

Napsali jste nám

PANÍ K. J.

"Rázová vlna vše uspíšila, ale každá jednotlivá metoda měla svůj význam a problémy ustupují právě doporučenou vhodnou kombinací. Tejpováním počínaje, cvičením konče. Zatím jsem s výsledkem maximálně spokojena. Ústup bolestí je opravdu značný."

PANÍ M. B.

"Všechna cvičení, vedená studentkou na praxi, byla účinná. Chci vyjádřit pochvalu za profesionální přístup a rady této fyzioterapeutky."

PANÍ L. S.

"Chodím jen na lymfatické masáže, ale i to bohatě stačí, mírní se mi otoky nohou."

Pan V. M.

"Ke kolegyni jsem se dostal jako k náhradě za svého ochořelého fyzioterapeuta, každý z fyzioterapeutů má své postupy a je vždy zajímavé "porovnávat" přístup. Za mě zatím všichni fyzioterapeuti u kterých jsem byl za 1 s * :-)
Největší ústup od svých obtíží jsem cítil po aplikaci fokusované rázové vlny."

Pan L. F.

"Radiální rázová vlna mi pomohla a jinak chválím vstřícný, milý, sympatický a hlavně profesionální přístup. Dávám 6 hvězdiček z 5 :o)"

Klientka

"S průběhem terapie jsem maximálně spokojená. Výsledek ještě nejsem schopna zcela posoudit. Je velmi krátce po terapii, ale i tak je patrná úleva. Oceňuji zejména velmi přehledný web, a to jak zpracováním, dohledatelností, tak i obsahem. Operativnost a vstřícnost Mgr. Bílkové již při prvním kontaktu byla naprosto úžasná, a to byl víkend.

V neposlední řadě je potřeba ocenit snadnou dostupnost zařízení,dobré parkovací možnosti, moderní, příjemné a čisté prostředí."

Paní Z.

"Byla jsem spokojena s péčí ve Vaší klinice. Mé obtíže ještě úplně nepřestaly, ale doufám, že tomu tak bude časem. Škoda že tuto péči nehradí zdravotní pojišťovna."

Klientka

"Přišla jsem s 10-ti letou dcerou, která má přetíženou šlachu na noze. Fyzioterapeut byl velice pečlivý, trpělivý, s dcerou skvěle komunikoval. Dal nám srozumitelná doporučení. Celkový dojem byl velice dobrý. Fyziokliniku navštěvuji sama se svými obtížemi, přivedla jsem dceru a pokaždé jsem spokojená.

Od recepce až po fyzioterapii je vše naprosto v pořádku."

Paní Z. G

"Ve FYZIOklinice jsem byla na skupinovém cvičení, slečna fyzioterapeutka byla velmi sympatická, pozorná, měla milý přístup, a často opravovala chyby u cvičících.
Líbila se mi celková kombinace cviků a asi nejvíce cvičení na míčích."

Paní D. K.

"Na Vaši kliniku se vždy s důvěrou obracím v případě akutní bolesti a vždy jsem byla nad míru spokojena a zajdu určitě zase znovu!"

Paní P. Č.

"Oceňuji laskavý přístup všech zaměstnanců a ochotu vyjít vstříc při objednávání v případě akutního problému a i teď, když jsem se objednávala, běžně to dlouho netrvalo. V neposlední řadě mi vyhovuje on-line systém objednání.
Největší ústup od potíží jsem zaznamenala díky kombinaci rázových vln. Vážím si skvělého přístupu, trpělivosti, smyslu pro humor a odborných schopností."

Paní E. V.

"Mile mě překvapila profesionalita vyšetření - včetně dostupného ultrazvuku. Dále vlídný přístup, rychlé objednání - akutní potřeba, služby na vysoké úrovni. Nejvíce mi v terapii pomohla rázová vlna a následné manuální techniky terapeuta.

S průběhem terapie ve FYZIOklinice jsem spokojená, zvažuji i pravidelné skupinové cvičení."

Paní K. Ž.

"Jsem velmi spokojená se skupinovým cvičením a plánuji chodit pravidelněji. Velice si vážím výkladu provádění cviků a pozitivního přístupu. Zatím pro mě nejlépe vedená hodina."

Paní A. F.

"Nejvíce mi pomohly cviky na protažení kotníku, zejména na schodech. Ráda bych pochválila profesionalitu fyzioterapeutky, její vstřícnost, zájem, upřímnou snaha pomoci, celkově příjemný personál a prostředí a pěkný web."

Pan F. R.

"Více než rok jsem měl problémy s ohýbáním kolene, nepomohl mi ani ortoped ani další fyzioterapeut, teprve až fyzioterapeutka ve FYZIOklinice mi doporučila cviky, které mi umožňují konečně bez problémů běhat (i když na dřep už to asi nevidím, ale to mě netrápí).

Cviky, které mi doporučila, byly přesně to, co jsem potřeboval ke zbavení se vleklých potíží a po měsíci cvičení jsem už zase OK."

Paní H. S.

"Ocenuji milý, vstřícný přístup a odborné znalosti na vysoké úrovni. Byla jsem pouze na lymfomasáži - ruční a následně přístrojové, ale určitě kliniku znovu vyhledám.
Děkuji za péči."

Paní Y. Š.

"Slečna fyzioterapeutka je velice milá, vše mi detailně a srozumitelně vysvětila a dala mi naději, že se můj stav zlepší. To je nesmírně důležité! Terapie byla velice příjemná a odcházela jsem bez bolesti. Jsem nadšená a budu vás dále doporučovat."

Paní J. P.

"Chodila jsem na rázové vlny k terapeutce, která je nyní na materske. Nyni mam jinou terapeutku a jsem velmi spokojena s jejim pristupem a snahou mi pomoci od bolesti. Jen tak dal!"

Pan K. M.

"Paní fyzioterapeutka je velice milá, příjemná a vše důkladně vysvětlí. Jednoznačná spokojenost."

Paní E.

"Od mých obtíží mi nejvíce pomohla radiální rázová vlna. Protože jsem měla zamrzlé rameno dlouhodobě zatuhlé, vybral fyzioterapeut tuto metodu jako vhodnou k ošetření. Ve FYZIOklinice je velice příjemné prostředí i chování všech zaměstnanců. děkuji :) "

Paní A. L.

"Líbí se mi komunikace s pacientem ohledně jeho problémů a následně profesionální a poctivá práce, která pomáhá. Nejvíce mi pomohly navržené cviky a uvolnění zablokovaných partií."

Paní J. H.

"Masérka byla naprosto úžasná. Nejlepší tehotenska masaz, kterou jsem kdy absolvovala (a že chodím opravdu často). Určitě se objednám znova."

Paní L. P.

"Byla to první návštěva, ale i tak to na mě působilo velmi příjemně. Jsem spokojena s průběhem, na výsledky si musím počkat."

Paní K.

"Celá návštěva byla velmi příjemným zážitkem."

Pan M. V.

"Říká se, že vždy se dá něco zlepšit. Tady to ale neplatí, personál je příjemný, ochotný a vstřícný, prostředí příjemné. Když to vydrží, není připomínek...
Největší ústup obtíží jsem cítil po aplikaci fokusované rázové vlny, nicméně na hodnocení je ještě brzy, vzhledem k dlouhodobým obtížím (5 až 6 roků) je nutný odstup a případné opakování léčebné série. "

Klientka

"Byla jsem rada, ze se terapeutka rychle zorientovala a rovnou jsme přešly k řešení problému. Zajímavý postup byl uvolnění pomoci horkého ručníku."

Klient

"Včera jsem u vás byl poprvé a musím pochválit, jak recepční, která měla perfektní customer service, tak i terapeuta, se kterým jsem byl velmi spokojený a domluvil jsem se s ním na více návštěvách. Předtím než jsem přišel k vám, tak jsem byl v Centru pohybové péče pana Koláře a musím říct, že oproti vám to tam mají sice vše novější, ale rozhodně se k zákazníkům nechovají tak dobře jako vy :) 

Přeji hezký zbytek dne a ať se daří!"

Nabídka léčby