Hodnocení - Rodinná Výzva

Sportovní akce pro veřejnost

FYZIOklinika již od roku 2015 pořádá pravidelně sportovně soutěžní den pro rodiny s dětmi. Kompletní informace o těchto akcích (proběhlých i budoucích) naleznete na této stránce

NAPSALI O NÁS V TISKU:

Deník Právo

Deník Metro

Klíč - zpravodajský měsíčník Městské části Prahy 11

NAPSALI O NÁS NA WEBU:

www.novinky.cz

www.kalendarakci.atlasceska.cz

www.nasepraha.cz

www.pro-miminka.cz

 www.prazskypatriot.cz

www.praha11.cz

www.svetovak.cz

  • Tip na neděli: sportovní Rodinná výzva v Centrálním parku pobaví děti i dospělé

www.goout.net

www.informuji.cz

www.atlasceska.cz

www.prahadnes.info

www.nasepraha4.cz

www.trendmagazin.cz

www.firststyle.cz

www.andorra.travelnews.cz

www.prazsky-zpravodaj.cz

www.prazskyden.cz

www.mistnikultura.cz

www.sdetmivpraze.cz

www.ceskenovinky1.eu

www.akce.cz

www.firststyle.cz

www.jotopcestovani.cz

www.zakulturou.cz

www.topvip.cz

www.lifestylenews.cz

www.kudyznudy.cz

NAPSALI NÁM KLIENTI:

Pan P.

"Dobrý den,
přidávám se ke chvále této akce. " Bylo to prima,super soutěže,milí lidé,které se starali o soutěžící rodinky. Uvítali bychom jen rozdělení kategorie soutěžících rodin. Něco jako děti do 6 / do 12 / od 12 roků. Tím pádem potom dává smysl opravdu soutěžit a odměňovat děti v dané kategorii. Třeba taková medaile za sportovní výkony pro každé dítě za účast a památku na tuto akci musí potěšit. Myslím si,že zavedení startovného třeba 100,- kč za tým nikoho nevytrhne a tato akce si to zaslouží. Vyřeší vám to případně nákup pamětních medailí.

Ještě jednou díky za tuto akci a budeme se těšit na další vymazlený ročník.

Díky s pozdravem P."

Paní K.

"Dobrý den,
To my VÁM musíme poděkovat za nádhernou akci!
Opravdu jsme si s dětmi užili krásný den venku. Nakonec nepršelo a my tam strávili přes 4 hodiny. Stanoviště je bavila, takže jsme nakonec splnili všechny. Ptala jsem se, co je bavilo nejvíce... ani nevěděly (baví je lukostřelba, kolo, basketbal, švihadlo, ale zajímavé bylo i dojení krávy, úklid do kyblíku či nová stezka), prostě celkově to bylo moc hezké. I já jsem měla pocit, že jsme to prošli v pohodě a bez časového presu, i já jsem si to užila.
Vyřiďte prosím celému týmu veliké DÍKY, moc se nám to líbilo :) :) :)
Trochu jsem měla obavy z elektronického zapisování bodů a super, na všech místech to fungovalo. Vyrábění müsli tyčinky bylo taky fajn. I Když jsme tam šli dost pozdě, měli stále mnoho ingrediencí a velmi ochotně nám pomáhali. Skvělý nápad :)

Počet stanovišť byl letos dechberoucí, obdivuji vás!
Ještě jednou díky a hezký den přeje K.
tým Bob a bobek"

Paní I. V. 

"Dobrý den,
jsem ráda, že jsme se vaší akce o víkendu zúčastnili. Vaše myšlenka je výborná, myslím, že je ale možné akci posunout ještě lepším směrem.
Na akci jsme byli už po několikáté a trochu mě mrzí, že místo orientace na lásku ke sportu a zdraví je to o výkonu. Byli jsme čtyřčlenný tým, starší syn a mladší dcera. Na většině stanovišť tedy soutěžil manžel a starší syn. Ale nerozumím zcela tomu, že mladší dceru na řadě stanovišť ani nenechali si aktivitu vyzkoušet - protože šlo jen o to odškrtnout si, že jsme u nich byli a ne o to, vést děti k lásce ke sportu.

Nechci ale, aby tam zapadla jedna důležitá věc - opravdu velmi oceňuji, že takovýto program pro děti (a pro Jižní Město) vůbec děláte. Uvědomuji si, že to musí být opravdu velmi náročná práce. A je vidět, že podobná aktivita je velmi oceňovaná (vzhledem k tomu, kolik lidí mělo zájem se akce zůčastnit).

Pevně věřím, že do budoucna se dočkáte i větší podpory městské části Praha 11, protože podobné akce jsou přesně o tom, že Jižní Město žije (a není jen místem k přespání).
Těšíme se na září.
Děkuji, hezký den,
I. V."

Nabídka léčby