Ocenění - Firma roku 2017

FYZIOklinika se stala firmou roku 2017 pro kraj Praha

Více o této prestižní soutěži si můžete přečíst v následujících článcích:


Děkujeme za Vaše krásné reakce!

PANÍ P. O. 

"Milá Ivo - paní Bílková,
ráda bych vám popřála k ocenění, které se dostalo vaší společnosti, a o kterém jsem se dočetla v časopise Klíč. Ocenění mě těší o tolik více, že jsem sama na sobě a na mamince měla možnost poznat nejen snahu zaměstnanců klientovi pomoci, ale i jejich vlídný a trpělivý přístup, který byl v našem případě korunován úspěchem..

Koncem ledna odcházím do důchodu (už mě to tady zlobí, žádná radost z práce) a tak se snad konečně objednám a dám si pomalu tělo do pořádku.
Užijte si ocenění a v tento předvánoční čas vám zároveň přeji i pohodové vánoční svátky strávené v kruhu vašich nejmilejších, zdraví a další úspěšné roky." 

PANÍ Š. L.

"Vážená a milá paní Bílková,
srdečně Vám i skvělému týmu gratuluji k ocenění Firma roku 2017! Mám z vás všech upřímnou radost:-)! Jen tak dál!!! Jste skvělí, děláte svou práce zodpovědně a se srdcem, to je prostě cítit.
Osobně k vám chodím velmi ráda a na cvičení i fyzioterapeutku se vždy moc těším. Už pár týdnů přemýšlím, že zaběhnu na recepci pro dárkový poukaz pro maminku a rozhodně využiji Vaší vánoční nabídky. A taky bych ráda, aby i mě Ježíšek nadělil….:-).

Klidný adventní čas, díky vám všem moc za laskavou péči a zase někdy na shledanou."


PANÍ M. L.

"Dobrý den,
moc blahopřeji k Vašemu úspěchu Firma roku 2017 v Praze, klinika si to zaslouží, s Vašimi službami jsem byla spokojena jako desítky dalších zákazníků.

Přeji všem krásné Vánoce a hodně úspěchů v roce 2018!"


PANÍ J. H.

"Gratuluji k úspěchu, zasloužíte si ocenění Firma roku za kraj Praha. Mně jste před 2 roky moc pomohli.
Vím o Vás a doporučuji Vás!

Přeji vše nejlepší do dalšího roku."

Nabídka léčby