Z běžeckých závodů

Pan M. N. - Pražský půlmaraton, 8. 4. 2014

Před pražským 1/2maratonem jsem měl cca třítýdenní bolesti na vnější straně pravého kolene. Měl jsem velké obavy, zda vůbec 1/2maraton odběhnu. Dozvěděl jsem se z internetových stránek Runczech.cz, že budete ve startovním zázemí poskytovat své služby, které jsem využil. Před během mne děvčata z FYZIOkliniky po vysvětlení problémů zatajpovaly pravé koleno včetně Achillovky na levé noze (při bolesti pravého kolene jsem zřejmě podvědomě odlehčoval pravou nohu a více zatěžoval levou, což se při delším běhu odráželo i bolestí na levé achillovce). 1/2maraton jsem doběhl a myslím, že především zásluhou zatepování. Šel jsem děvčatům poděkovat a poskytnout zpětnou vazbu bezprostředně po doběhu. Po doběhu mne koleno opět rozbolelo. Děvčata mi sundaly tape a aplikovali rázovou vlnu a poté opět zatapeovaly. Jelikož v neděli opět poběžím maraton v Rotterdamu, objednal jsem se do FYZIOkliniky na čtvrtek na opětovné zatajpování na nedělní maraton.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat. Zdravím M. N.

Paní P. C. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Ráda bych zhodnotila váš servis na We Run Prague 2014. Už když jsem se dozěděla, že zde budete tejpovat, moc jsem se těšila, až to vyzkouším. Mám problém se spodní částí zad - při delší chůzi či běhu. Dále mě zlobí lýtkové svaly. Obě místa jsem si od vás nechala otejpovat, slečna byla moc příjemná, neproběhlo to jen tak "ukažte, co vás bolí, já vám to tam nandám", ale zajímala se, vysvětlovala. To se u nás bohužel při těchto akcích (zvlášť, když je něco zadarmo) nenosí. To bylo pro mě první velké plus. No a to druhé? Po 10 km mě ta záda nebolela! Ta bolest, kterou jsem dřív cítila po 6km prostě nepřišla :) Lýtka jsem cítila jen ze stran, kde tejp nebyl, zadní část byla naprosto v pohodě. Závěr? Čas nakoupit pásky. Díky moc za to, že ještě někdo přistupuje k lidem individálně :)

Pan J. H. - RUN TOUR Praha, 6.10.2013

Dobrý den, dne 5.10.2013 jsem absolvoval v Praze na Ladronce, č.p mizuno run 2013 10km. Nechal jsem si od vas udělat kinesiotape na koleni, nikdy jsem nevěřil že by to mohlo pomoci, protože při běhu mi pravidelně tak po 6. kilometru koleno vypovídá službu. Výborná věc - během závodu žadný pocit bolesti a po doběhu paráda. Tak moc děkuji za pomoc a určitě to budu využívat.

Díky s pozdravem J.H.

Pan J. K. - RUN TOUR Praha, 5. 10. 2013

Dobrý večer, děkuji Vám za úspěšné dotažení mých achilovek do cíle, opravdu upřímné díky. K. J.

Paní P. C. - RUN TOUR BRNO, 15. 9. 2013

Dobrý den! Vážené fyzioterapeutky z akce "run-tour Brno!
Podstoupil jsem (nevím jméno, která z Vás se mi věnovala) zatejpování Achilovky a slíbil jsem, že se ozvu, jak mně to pomohlo pro absolvování pětikilometrové distance. Stoprocentně nemohu konstatovat, jestli bych to absolvoval i bez tejpu, ale podstatné bylo, že jsem (i když v rámci momentálních možností) doběhl a to je podstatné. Proto Vám tímto děkuji za vaši opravdu příkladnou ochotu mně pomoci.

S pozdravem Váš spokojený zákazník, který si u vás poležel na bříšku a nechl se "ošetřit".

Paní B. Č. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den, kinesiotape na mě působil velmi příjemně. Při běhu jsem nebyla nijak omezená díky dobré přilnavosti a zároveň mi také pomohlo zafixování kolen se kterými mívám problémy. Ráda bych využila nabídky hodiny diagnostiky a fyzioterapie. Mohu si domluvit termín? 

S pozdravem, B.Č.

PANÍ L. S. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den,ráda bych reagovala na Vaše služby Kinesio Tape ,které jsem s velkou radostí uvítala na letošním běhu We Run Prague 2014. Zprvu jsem moc nedůvěřovala, protože již několik měsíců při aktivním sportu stahuji kotník pouze obinadlem. Po vysvětlení účinnosti pásků a profesionálním zabezpečením kotníku jsem v průběhu běhu byla velmi překvapená. Ráda bych Vám tímto velmi poděkovala. Opravdu jsem byla mile překvapená jak účinné ony pásky jsou.

Ještě jednou děkuji, L.S. Teplice

PANÍ M. Ř. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den, chtěla bych mockrát poděkovat šikovné slečně Anně, která mi ve vašem stanu na WRP skvěle a precizně zatejpovala mé kotníky, se kterými mám při běhání velké problémy. Stačí rychleji popoběhnout nebo špatně došlápnout a kotník je v tu chvíli nepoužitelný a musím ho rozchodit. Na této akci jsem, určitě nejenom já, velice ocenila vaše služby pro běžce, jelikož jste jim pomohli od bolesti a zpříjemnili běh, stejně jako mně. Tejpy drží doteď, snad ještě chvíli budou. :)

S přátelským pozdravem, M.Ř.

 PANÍ M. CH. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den, posílám zpětnou vazbu ze sobotní akce We Run Prague. Vyzkoušela jsem před během kinesiotaping na kotník, který mě při větší zátěži pobolívá (výron kotníku před 2 lety).
Musím říct, že mě mile překvapilo, že jsem tentokrát žádnou bolest necítila a běželo se mi opravdu dobře.

Díky moc, M.CH.

 PANÍ T. Š. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den,
před během We Run Prague  jsem si nechala ve stanu zatejpovat rameno (mám ho o hodně níž než to druhé a když dlouho běžím dostávám křeče podél klíční kosti).
Musím říct, úžasné! Nic nebolelo. Doufám, že tejp co nejdéle vydrží :)

Takže díky,
T.Š.

 PANÍ L. W. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobrý den, jak jsem slíbila , tak Vám píši. Včera jsem byla ošetřena rázovou vlnou a "otejpovaná". Opravdu to pomohlo. Trochu mě to ošetření rázovou vlnou bolelo a já občas křikla, ale to jste mi říkala,že dělají všichni :-)). Ale k běhu. Na 3km to začalo bolet, ale přestalo to asi po 500m a znovu na 7km, ale taky to přestalo. Tejpy pomohly a drží dobřePo doběhnutí jsem to cítila. Dnes ráno sice kulhám a bolí to, ale na jiném místě, u kolena, jakoby trošku výš, než bylo vaše ošetření. Ráda bych Vás proto navštívila, že bychom se na ten problém více soustředili. :-) Pojedu z Jihlavy, tak mi prosím napište možné termíny.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji krásný den!
Běhu zdar :-). L W. Jihlava

PANÍ R. H. - WE RUN PRAGUE, 31. 8. 2014

Dobry den,
včera mi bylo před během na We run Prague zatejpováno pravé koleno. Musím řict, že mě mile překvapilo,  jak to funguje. Během běhu, ani po doběhu, jsem nepociťovala žadné problémy, které mě obvykle provázejí. S tejpem jsem tedy byla velmi spokojena.
Mockrát děkuji.

S pozdravem,
R.H.

PAN M. K. - MARATON

Chtěl bych Vám poděkovat, protože aplikace tapu přes koleno přinesla své výsledky. Tape pomohl, vydržel a skutečně jsem o něm "víceméně nevěděl", žádná bolest nad rámec obecné bolesti. Dokonce jsem nabyl přesvědčení, že za rok si nechám pro takto extrémní zátěž otapovat obě kolena preventivně. Pro běžný sport se však i nadále pokusím fungovat bez něho a uvidím, jak to půjde.

S pozdravem M. K.

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kinesiotapingu se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta. Tato metoda musí být aplikována s ohledem na diagnózu klienta odborně vzdělaným terapeutem. Z léčebného hlediska se jedná o podpůrnou metodu nenahrazující fyzioterapeutické postupy ovlivňující příčinu.

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.
Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.

Nabídka léčby