Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-19:00

Nabídka práce - Pracovník pro odběrové místo Covid-19

UPOZORNĚNÍ! Děkujeme za Váš zájem o práci u nás, tato pozice je v současnosti plně obsazena.

Úvazek dle Vašeho přání a možností - možnost práce na plný úvazek, nebo jen pár hodin týdně:

  • Plný úvazek (HPP - 8 hodin denně)
  • Jiné úvazky jsou možné na bázi DPP či OSVČ

Pozice, které chceme obsadit

Nabízíme různé pozice vhodné pro zdravotníky i nezdravotníky, studenty SZŠ a VŠ, zdravotníky na MD, seniory

  • Odběrový pracovník - zdravotník
  • Administrativní pracovník

Požadujeme

  • Reprezentativní vystupování
  • Poctivost
  • Smysl pro přesnost
  • Pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • Mzda dohodou
  • Stabilní zázemí úspěšné firmy a dlouhodobou spolupráci
  • Možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich potřeb a domluvy mezi kolegy
  • Možnost využití skupinových cvičení zdarma (Pilates, Fit a Core, atd.)
  • Pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv
  • Společné teambuildingové akce
  • Různorodá náplň práce jako prevence syndromu vyhoření

Pracovní náplň

Provádění odběrů i administrativní práce

  • Odebírání AG i PCR testů
  • Záznam informací do PC
  • Komunikace s klientem
  • Komunikace s administrativním týmem
  • Příprava/kontrola pro další směnu