Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika Volejte od 7:00-19:00

Nabídka práce - lékař

Nástup: ihned

  • Plný úvazek (HPP - 8 hodin denně)
  • Jiné úvazky jsou možné na bázi DPP či OSVČ

Obory, které chceme obsadit

  • Lékař (bez specifikace odbornosti)
  • Rehabilitační lékařství
  • Dermatologie

požadujeme

  • Ukončené vzdělání - absolvent
  • Ukončení vzdělání - lékař s atestací v oborech:
    • Chirurgie
    • Kardiologie
    • Praktické lékařství
    • Neurologie
    • Ortopedie
  • Komunikativní znalost Aj a ČJ slovem i písmem.
  • Velmi dobrá organizace práce, multitasking.
  • Reprezentativní a profesionální vystupování.
  • Poctivost, smysl pro přesnost, pozitivní přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.

NABÍZÍME

  • Mzda dohodou
  • Stabilní zázemí úspěšné firmy a dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich potřeb a domluvy mezi kolegy.
  • Ubytování v bytě určeném pro zaměstnance
  • Využití skupinových cvičení zdarma (Joga, Pilates, Fit a Core, atd.)
  • Využití diagnostických a terapeutických přístrojů zdarma pro urychlení hojení v případě Vašeho úrazu.
  • Pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv.
  • Společné teambuildingové akce.
  • Různorodá náplň práce jako prevence syndromu vyhoření.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Práce s klienty i administrativní práce

  • Činnosti odpovídající rozsahu a kompetence práce lékaře.
  • Záznam provedených činností do PC.
  • Odpovědnost za provedené činnosti s klientem.
  • Dle schopností a ochoty možnost podílet se na rozšiřování nabídky služeb klientům, výzkumná činnost apod.

Chcete být součástí úspěšné stabilní firmy? Vyplňte, prosím, formulář nebo zašlete svůj životopis k rukám ředitele FYZIOkliniky Ing. Zdeňka Bílka, MBA na bilek@fyzioklinika.cz. Těšíme se na Vás!