Nabídka práce – zdravotní asistent

Přijmeme recepční do centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4 na Jižním Městě mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.

Pracovní doba: jednosměnný ambulantní provoz nebo možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich možností.

Forma práce: plný úvazek (HPP) nebo částečný úvazek (DPČ).

Nástup: dle dohody.

Náplň práce:

  • Aplikace rázové vlny (celulitida, erektilní dysfunkce, zjemnění vrásek, hojení měkkých tkání…)
  • Přístrojová lymfodrenáž, manuální lymfodrenáž, masáže (máte-li kurz)
  • Zpracovávání dat klientů
  • Příjem plateb za terapie

Požadujeme

  • Minimálně dokončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Vstřícná komunikace s klienty
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita
  • Poctivost, smysl pro přesnost a zájem o práci

Nabízíme:

  • Velmi pěkné pracovní prostředí, vysoký standard moderního pracoviště
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Různorodá náplň práce
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • Nástupní hrubá mzda 21 000 Kč.
  • Benefity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky (MultiSport, cenově zvýhodněná léčba rázovou vlnou)

Reference
FYZIOklinika Firma roku