Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Poděkování za účast na rodinné výzvě

V neděli 15. 9. 2019 se konal již 9. počin FYZIOkliniky nazvaný Rodinná výzva. Děkujeme Vám všem, kteří jste se zúčastnili!

V neděli 15. 9. 2019 se konal již 9. počin FYZIOkliniky nazvaný Rodinná výzva, celá akce se odehrávala na ploše Centrálního parku na Jižní Městě. Moc rádi bychom poděkovali Vám všem, kteří jste se zúčastnili, jelikož bez Vás by to nešlo.

Tento rok jsme díky větší podpoře partnerů rozmístili po ploše Centrálního parku celkem 22 soutěžních stanovišť, kde jste si mohli vyzkoušet disciplíny zaměřené na přesnost, rychlost, rovnováhu, ale například i na logické myšlení.
Účast byla věru hojná, dohromady se zúčastnilo 315 soutěžních týmů, celkem tedy 944 účastníků.

Velký dík patří samozřejmě i našim partnerům a sponzorům, kteří se významně podíleli na organizaci akce a díky nimž jste si mohli zasoutěžit o krásné dárky. A to konkrétně: VZP ČRDECATHLONUDDM JMSvět koloběžekŠkola Taekwon-do I.T.F., FC HájeAqua Sport ClubBaby dance PrahaSK Lacrosse Jižní MěstoTaneční klub Sparta PrahaČeská Asociace TeqballuMindokJudo AcademyHc HájeCarton CajonOBIJižní Supi.

Věříme, že jste si akci užili stejně jako my a budeme rádi za každý Váš ohlas. Pokud existuje něco, co byste si rádi vyzkoušeli, nebo chtěli vylepšit, napište nám na: 
akce@fyzioklinika.cz

 

Takto to vypadalo na stanovištích

 

Sestřih toho, jak jste si Rodinnou výzvu užívali naleznete ve videu: