Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

FYZIOklinika sponzoruje ZŠ Květnového vítězství 57

FYZIOklinika sponzorsky podpořila ZŠ Květnového vítězství 57. Do plesové tomboly věnovala dárkové poukazy na fyzioterapii.

Ve FYZIOklinice fandíme zdravému pohybu a k němu jistě patří standardní tance a latinsko americké tance, které vybízí k napřímení páteře a ladné koordinaci hrubé i jemné motoriky pohybového aparátu. Nehledě na to, že příjemná taneční hudba zvedne ze židle každého gentlemana i krásnou dámu.

Z tohoto důvodu jsme se opět rozhodli k příležitosti již několikaletého organizování plesu ZŠ Květnového vítězství 57, Praha 11, věnovat škole do tomboly dárkové poukazy na fyzioterapii v celkové hodnotě 22 700 Kč.

Dárkový balíček obsahuje hodinu fyzioterapie kombinovanou s radiální rázovou vlnou, která je vhodná pro širokou škálu bolestivých stavů pohybového aparátu, vstupenku do hodin skupinového cvičení (Joga, Pilates, Fit a Core, Fyzio a Core aj. zdravotní cvičení) a hodinu terapie přístrojové lymfodrenáže pro zvyšení toku lymfy v dolních končetinách, proti únavě nohou, prevence křečových žil nebo pro zrychlení hojení poškozené měkké tkáně, např. při zvrtnutém kotníku.

Všem přejeme příjemnou zábavu a žádný taneční úraz!

  • Ples se bude konat dne 8. 3. 2019 v Komunitním centru Matky Terezy na Hájích.
  • Rezervace lístků na ples je možná u paní zástupkyně ředitele Mgr. Jany Hanákové.
  • Bližší informace získáte na www.zskv.cz