Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

FYZIOklinika sponzoruje ZŠ Květnového vítězství 57

FYZIOklinika sponzorsky podpořila ZŠ Květnového vítězství 57. Do plesové tomboly věnovala dárkové poukazy na fyzioterapii.

Ve FYZIOklinice fandíme zdravému pohybu a k němu jistě patří standardní tance a latinsko americké tance, které vybízí k napřímení páteře a ladné koordinaci hrubé i jemné motoriky pohybového aparátu. Nehledě na to, že příjemná taneční hudba zvedne ze židle každého gentlemana i krásnou dámu.

Z tohoto důvodu jsme se opět rozhodli k příležitosti již několikaletého organizování plesu ZŠ Květnového vítězství 57, Praha 11, věnovat škole do tomboly dárkové poukazy na fyzioterapii v celkové hodnotě 22 700 Kč.

Dárkový balíček obsahuje hodinu fyzioterapie kombinovanou s radiální rázovou vlnou, která je vhodná pro širokou škálu bolestivých stavů pohybového aparátu, vstupenku do hodin skupinového cvičení (Joga, Pilates, Fit a Core, Fyzio a Core aj. zdravotní cvičení) a hodinu terapie přístrojové lymfodrenáže pro zvyšení toku lymfy v dolních končetinách, proti únavě nohou, prevence křečových žil nebo pro zrychlení hojení poškozené měkké tkáně, např. při zvrtnutém kotníku.

Všem přejeme příjemnou zábavu a žádný taneční úraz!

  • Ples se bude konat dne 8. 3. 2019 v Komunitním centru Matky Terezy na Hájích.
  • Rezervace lístků na ples je možná u paní zástupkyně ředitele Mgr. Jany Hanákové.
  • Bližší informace získáte na www.zskv.cz