Finále soutěže firma roku 2017

07. prosinec. 2017

Dvanáctý ročník podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku vyvrcholil 6. prosince slavnostním galavečerem na Pražském Žofíně a FYZIOklinia byla u toho!

Do finále postoupilo celkem čtrnáct živnostníků a čtrnáct firem (za každý kraj jedna firma a jeden živnostník), kteří uspěli v krajských kolech. Mezi firmami se do popředí prosadilo obrovské množství inovací, nejmodernějších technologií a výrobků, které jsou žádány v některých případech bez nadsázky po celém světě. Krajské odborné poroty to skutečně neměly vůbec jednoduché.

Mezi nominovanými do celorepublikového kola bylo neskutečné množství schopných a zručných řemeslníků a spousta zajímavých firem nejrůznějších oborů a zaměření. Mezi firmami získala první místo společnost Frentech Aerospace vyrábějící součástky do letadel, raketoplánů, satelitů a vesmírných sond. Mezi živnostníky v celorepublikovém klání zvítězil Viktor Hrdina, výrobce originálních dřevěných hraček, které probouzí tvořivost a podporují správný tělesný rozvoj.

Firma roku  Firma roku  Firma roku

 

V celorepublokovém kole se sice již FYZIOklinika  neumístila na prvních pozicích, přesto je nám ctí s Vámi sdílet obrovskou radost z účasti v této prestižní soutěži Hospodářských novin - Firma roku 2017. Považujeme za veliký úspěch absolutní vítězství mezi Pražskými firmami. 

Velmi si vážíme Vaší přízně, která vedla k vítězství a jsme připraveni pečovat o Vaše zdraví se stejným nasazením také v příštím roce!

 Firma roku

 Zdroj: https://www.firmaroku.cz/

Reference
FYZIOklinika Firma roku