Fotili a natáčeli jsme pro Vás

22. leden. 2015

Tak jsme zase měli natáčecí den! Dne 20. ledna 2015 jste u nás mohli opět při své návštěvě vidět hodně kabelů a osvětlovací techniky....

Naším cílem je neustále vylepšovat naše informační kanály které slouží Vám a zkvalitňovat jejich obsah. Stále na nich pracujeme a snažíme se je dále rozvíjet a nabízet Vám tak nové možnosti. Prostřednictvím našich webových stránek nebo našeho kanálu Youtube si můžete v pohodlí domova rychle vyhledat naše rady pro pochopení svého zdravotního problému, nebo jak si od něj co nejrychleji pomoci.

Nyní  jsme vyráběli materiály pro fotoseriály pro návody na cvičení, připravovali jsme instruktážní videa s návody jak si rychle doma pomoci od nejrůznějšího typu.chronické, ale především akutní bolesti. Tyto materiály se stanou brzo součástí naší běžné služby. Dostanete je po absolvování terapie u nás. Pravidelné domácí cvičení, které se u nás naučíte, Vám výrazně zrychlí rekonvalescenci.

Vytvářeli jsme dále materiály pro lepší názornou ukázku našich fyzioterapeutických metod, jež pro Vás (a s Vámi) ve FYZIOklinice používáme.
Tyto novinky, jež pro Vás chystáme budou pro Vás k dispozici nejen na našich webových stránkách, ale také na Youtube kanálu, Facebooku a dalších sociálních sítích.

Focení ve FYZIOklinice

V případě jakýchkoliv dotazů, problémů a potíží, jež Vás trápí, se na nás neváhejte obrátit. 

Zdraví Vás celý náš tým zkušených fyzioterapeutů, jež se s ochotou těší, že Vám bude schopen pomoci a ulevit od zbytečné a nepříjemné bolesti.
Žijte svůj život naplno a bez bolesti.
FYZIOklinika fyzioterapie

Focení lekce skupinového cvičení pro těhotné maminkyNatáčení ve FYZIOklinice

Reference
FYZIOklinika Firma roku