Letní nabídka fyzioterapie s bonusem

27. květen. 2020

Dostali jste od svého lékaře předpis na fyzioterapii a nyní se rozhodujete, ve kterém pracovišti ho uplatnit? FYZIOklinika má pro klienty pěti pojišťoven časově omezenou výhodnou nabídku.

Co získáte navíc ke slevě až 40 % z ceníku?

Pokud máte od lékaře FT poukaz (nezaměňujte s K poukazem) a uplatníte ho do 31. 8. 2020, dostanete od nás kromě slevy a nadstandardní péče zdarma hodinu přístrojové lymfodrenáže nebo jednu skupinovou lekci z naší nabídky dle vlastního výběru.

Jak získáte slevu a dárek zdarma?

  • Jakmile získáte od lékaře poukaz, doručte nám ho co nejdříve elektronicky nebo osobně, abyste ho uplatnili v zákonné době 7 dní od vystavení.
  • Do dalšího pracovního dne od nás dostanete informační email s předpisem počtu návštěv a výkonů včetně kalkulace slevy a pokynů pro další postup.
  • Pokud budete s kalkulací souhlasit, zavolejte nám a domluvte se s naší recepcí na termínu první návštěvy.
  •  Na první návštěvu nám doneste originál Vašeho FT poukazu, jinak slevu ani dárek nepůjde poskytnout.

Na které služby lze poukaz uplatnit?

Poukaz je možné uplatnit na naše nejžádanější služby, jejichž součástí jsou výkony manuální fyzioterapie, tj. LTV, měkké techniky, mobilizace, reflexní masáž a kineziologické rozbory. Tyto výkony zahrnují služby:

Upozornění: Příspěvek z veřejného zdravotního pojištění nelze použít na službu taping, lymfodrenáž a služby čistě fyzikálního charakteru.

Využití dárku

Přístrojovou lymfodrenáž nebo skupinovou lekci můžete absolvovat kdykoliv v době Vašeho léčebného procesu, nejpozději však do 31.8.2020 nebo dle individuální domluvy.
Hodinu můžete využít Vy, nebo ji můžete věnovat někomu z Vašich blízkých.

Smluvní zdravotní pojišťovny

Tato akce se vztahuje na klienty pojišťoven:

  • VoZP – Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky (201)
  • ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • OZP – Oborová zdravotní pojišťovna (207)
  • ZPŠ – Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209)
  • ZPMV ČR – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (211)

Omlouváme se klientům Všeobecné zdravotní pojišťovny, kterým z důvodů vyčerpání smluvního limitu nemůžeme zvýhodněnou akci nabídnout a klientům RBP, která naší nabídku na smluvní vztah odmítla. Jako určitou kompenzaci se majitelé FYZIOkliniky rozhodli nabídnout klientům VZP fixní slevu 300 Kč na každé návštěvě, pokud nám FT poukaz předají jako indikaci diagnózy (skupiny diagnóz Z.00 - Z.99 nepřijímáme).

Vše o Rázové vlně
Reference