Program Soboty plné pohybu u FYZIOkliniky

19. srpen. 2015
Sobota plná pohybu pro celou rodinu

Rádi bychom Vás pozvali na "Sobotu plnou pohybu" konanou dne 19. 9. 2015 na Praze 11 na Jižním Městě přímo před naší FYZIOklinikou, jež je součástí akce s názvem "Dny Prahy 11".

Můžete se těšit na bohatý program pro všechny věkové kategorie.  Připravili jsme pro Vás celodenní zábavu jak pro děti, tak pro dospělé.
Přijít můžete libovolně od 10:00 do 16:00 hod. 

Na děti zde čeká:

  • Pohybové hřiště s opičí dráhou sestavenou z fyzioterapeutických pomůcek s možností soutěží o ceny.
  • Dílna s minikurzem"Art-tapingu", odkud si odnesou kreativní ornamenty na těle.

Program pro dospělé:

FYZIOporadna

Pro dospělé je přichystána FYZIOterapeutická poradna, kde se můžete poradit a zkonzultovat s odborníky Vaše problémy s pohybovým aparátem, týkající se zejména potíží se zády a klouby. Máte zde také možnost seznámení se s nejmodernější a velice efektivní léčbou pomocí Rázové vlny včetně ukázky jejích pozitivních účinků na organismus.

JogaSkupinová cvičení a protahování

Srdečně Vás také zveme na naše různá skupinová cvičení pro protažení celého těla vedených celkem osmi zkušenými lektory dle jejich specializace. Budete si moci vyzkoušet jednotlivé lekce jednak ve venkovním stanu před FYZIOklinikou, ale také přímo v tělocvičně uvnitř FYZIOkliniky. Bude se jednat o 15 minutové ukázky, do kterých se budete moci i Vy přímo zapojit a vyzkoušet si to. Můžete se těšit na: Rehabilitační cvičení, Pilates, Cvičení na Slack-Line, balanční podložce BOSU, závěsném posilovacím systému Jungle, Tchai ti, Flexi a Balance, Kondiční cvičení, Jógu, ale také Balet či cvičení pro těhotné. Za absolvování jakékoliv lekce navíc získáte drobné odměny a razítko do kolonky na Vaší kartě, se kterou potom můžete soutěžit ve slosování o hlavní ceny.

Sportovní trenažéry

Kreativní taping

Dále Vám bude k dispozici stan Birell vybavený běžeckým a cyklistickým trenažerem, které si budete moci vyzkoušet a zasoutěžit si na nich také o ceny.
Kromě toho Vám zde poradíme sesprávnou ergonomií sedu na kole a běhu a se správným dýcháním. Na závěr se zde navíc samozřejmě můžete osvěžit ochutávkou několika druhů nealkoholického piva Birell.

Ping-Pong

Na ping-pongovém stanovišti si můžete jen tak pro zábavu a nezávazně zapinkat či změřit své síly v malém souboji jeden na jednoho či dva na dva.
Popřípadě, pokud se u stolu sejde více hráčů, zahrajete si tzv. kolotoč či obíhačku, u které si užijete opravdu mnoho zábavy.

Ping-Pong

Slack-Line a  další

Méně známou a také trochu náročnější disciplínou, kterou jsme pro Vás připravili, je "Slack-Line". Jedná se o balancování, chození a pro pokročilejší jedince skákání na speciálním popruhu upevněném mezi dvěma pevnými body, například mezi stromy.

Chcete se naučit Petanque? Přijďte!

Občerstvení

Během a po všech těchto aktivitách, jež si zde užijete je pro Vás připraveno velmi chutné občerstvení ve formě rozpékané čerstvé pizzy, panini a domácích limonád za přijatelné ceny.

Birell

Vstup a osvěžující občerstvení Birell ZDARMA.

Nebojme se počasí

Nepřízně počasí se nemusíte bát, jsme vybaveni stany, takže všechny disciplíny budou probíhat pod střechou a pršet na Vás nebude.

Tam Tam Batucadaa na závěr...

Bohatý program bude navíc ještě doplněn malou výstavou prací studentů z grafické střední školy Michael a vystoupením a průběžným hudebním doprovodem bubenického souboru Tam Tam Bartucada v brazilských rytmech samby, aby si na své přišli i ti z Vás, kteří na sport až tak nejsou a tíhnou spíše k uměleckým směrům.

To vše a spousta další zábavy a soutěží o ceny na Vás čeká s naším FYZIOterapeutickým centrem.


Přijďte a užijte si den plný zdravého pohybu a zábavy s námi!
Vaše FYZIOklinika.


Reference
FYZIOklinika Firma roku