Kurzy tapingu pro veřejnost

Organizujeme kurzy tapingu pro veřejnost!

Protože se metoda tzv. tapingu stává stále vyhledávanějším a oblíbenějším prostředkem pro podporu kloubů a šlach při fyzické zátěži, rozhodli jsme se pro Vás v našem centru pořádat KURZY TAPINGU zaměřené na různé části těla. Akce jsou pro všechny, kteří se chtějí o tapingu dozvědět více a sami se naučit, jak profesionálně tapy aplikovat. Dozvíte se, jak taping funguje, získáte zkušenosti, jak jej správně používat a to nejdůležitější - s jejich pomocí pak zároveň předejdete možným úrazům. Kurzy jsou zúčastněnými hodnoceny velice kladně. Proto neváhejte  a přijďte si k nám i Vy také vyzkoušet výuku tapingu.

 

Kurz Tapingu

INFORMACE O KURZU:

Dostavte se k nám o 15 - 20 min. dříve (čas na platbu, převlečení, přichystání si poznámek,...)

Adresa: ulice Machkova 1642/2, Praha 4, Jižní Město - Chodov
Zdroj: https://www.fyzioklinika.cz/kontakt


Cena: 900 Kč (včetně materiálu použitého při kurzu). Místo na kurzu Vám bude rezervováno po připsání částky na bankovní účet.

Délka kurzu: 90 min

Platba: na místě hotově či platební kartou. Každý účastník si může na místě zakoupit kvalitní tapy ARES
Všechny ceny jsou s DPH.

Kurz Tapingu

Kurzy tapingu organizujeme v různých termínech a pokaždé zaměřené na jinou část těla dle zájmu přihlášených.

Pro insipraci Vás obvykle zajímá:

 • Lýtko a Pata
 • Bedra a Záda
 • Šíje a Rameno
 • Koleno a Stehno
 • Loket a Zápěstí

Svojí přítomností na kurzu souhlasíte s využitím fotografií pro propagační účely dle Smluvních podmínek (jako například zde na stránce). Fotografujeme jen občas a fotky pečlivě vybíráme. Děkujeme za pochopení.

Kurz Tapingu

co můžete očekávat aneb jak to probíhá?

V rámci kurzu můžete očekávat základní vysvětlení patřičných kostí a svalů, které budeme tapovatvčetně jejich důležitých funkcí. Objasníme Vám využití tapu. Jde o základní informace o tom, co a jakou konkrétní technikou chceme podpořit. Jedná se například o stabilizaci, uvolnění přetíženého svalu, lymfotape na otok apod. Provedeme si přímo praktický nácvik tapování - ukázky, zkoušení na sobě navzájem. Na závěr Vám poskytneme čas na diskuzi, odpovíme na Vaše dotazy a konkrétní problémy.

CO S SEBOU:

 • Alespoň 1 den předem si oholte část těla, na které si budete taping zkoušet
 • Oblečení na převlečení (kraťasy, tričko). Dopouručujeme ženám, aby si vzaly dvojdílné plavky, pokud budeme odhalovat trup, záda, rameno apod.
 • Kurz TapinguOstré nůžky
 • Pití v láhvi
 • Blok a tužku na poznámky
 • Přezutí není  potřeba

Máte zájem?

Termíny kurzů jsou organizovány na přání skupin klientů či organizací, nebo jako doplněk některé z našich akcí.

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 6 zájemců.
Maximální počet je 15 přihlášených.

Pokud máte zájem o organizaci kurzu, KONTAKTUJTE NÁS!
Velmi rádi vyhlásíme nové kurzy!


Chcete abychom pro vás a vaše známé/kolegy zorganizovali kurz? pošlete nám svoje přání.

Vyplňte své jméno
Vyplňte své příjmení
Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.
Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.

Vyzva
Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Hledáme fyzioterapeuty
Vše o Rázové vlně