Fyzioterapeut s Mgr./Bc. vzděláním – HPP

Od září 2017 otevíráme nové ordinace a přijmeme nové kolegy/ně – fyzioterapeuty s Mgr./Bc. vzděláním.

Pracovní doba: 40 h / týden
Forma práce: plný úvazek – HPP
Nástup: dohodou

Náplň práce

  • Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu.
  • Práce s diagnostickým ultrazvukem (zaučíme).
  • Aplikace rázové vlny (zaučíme).
  • Vedení skupinových cvičení (např. jóga, pilates, zdravá záda, Flowin apod. podle Vašich dovedností a zájmů).

Požadujeme

  • Mgr./Bc. vzdělání v oboru fyzioterapie.
  • Znalost mobilizačních technik páteře a periferních kloubů podle studia VŠ (není nutný kurz).
  • Znalost vývojové kineziologie podle studia VŠ (není nutný kurz).
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost.
  • Rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy VŠ.

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení.
  • Podpora průběžného vzdělávání.
  • Práce s motivovanými klienty.
  • Standardní čas na fyzioterapii 60 minut.
  • Hezké pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Benefity

  • Stravenky.
  • Sickdays (3 dny volna bez nutnosti vystavení neschopenky od lékaře).
  • Dotovaná karta MultiSport.
  • 5 dní placeného volna na kurz.

Chcete se k nám přidat?

Pošlete nám životopis

Jméno*
Zadejte prosím své jméno.

Příjmení*

Telefon*
Zadejte prosím své telefonní číslo.

Zadejte prosím svůj e-mail.

Motivační dopis

Životopis*
Přiložte prosím svůj životopis.

Souhlas*
Potvrďte prosím souhlas.

Změnit obrázekVyplňte prosím toto pole.

Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „o ochraně osobních údajů“.
* Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou.

Jak se u nás léčit zdarma