Neschopnost otěhotnět

Otázka

Dobrý den, 
narazila jsem na Youtube na vaše videa a velice mne zaujala. Jak videa, tak Vaše klinika. 

Chci se zeptat, zda je možné k Vám přijít na nějaký individuální kurz metody L. Mojžíšové. Trápí mne neschopnost otěhotnět, ale nechce se mi zatím řešit to nějak hormonálně... Chtěla bych si cvičit doma, ale vůbec nevím jak. 

Kolik by takové lekce stály, prosím? 

Děkuji předem za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
při snaze otěhotnět je ideální začít diagnostikou v rámci individuální terapie, kde se fyzioterapeutka zabývá souvislostmi v oblasti pánve a je-li to nutné provede mobilizaci kostrče. Provádí se ve 2 po sobě následujících dnech : 1. den kostrč, 2. den žebra (ideální je provádět mobilizaci v době ovulace, kdy jsou měkké tkáně vlivem hormonů nejpoddajnější a mobilizace má větší úspěšnost). Je-li takto optimalizován stav měkkých tkání a páteře v oblasti pánve, navazuje cvičení dle Ludmily Mojžíšové.

Vhodné je rozdělit edukaci do tolika návštěv, abyste všechny cviky v rámci sestavy prováděla korektně (odhadem cca. 2-3 návštěvy). 1 hodina individuální fyzioterapie, bez ohledu na její náplň (mobilizace? edukace cvičení? měkké techniky?) stojí 850 Kč.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta.
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Cviky, které by Vás mohly zajímat

Mojžíšová - Uvolnění oblasti beder vleže na zádech s koleny přitaženými k bříšku

Co je cílem cvičení: intenzivní uvolnění svalů kolem bederní páteře…

Mojžíšová - Na všech 4 - Písmeno C - Varianta pro krční páteř

Co je cílem cvičení: mobilizace bederní a dolní hrudní páteře…

Mojžíšová - "Letadlo" - Varianta pro krční páteř

Co je cílem cvičení: mobilizace do rotace otevření hrudníku protažení…

Videa, která by Vás mohla zajímat

youtube Mojžíšová - Kočičí hřbet - Varianta pro hrudní páteř

Mojžíšová - Kočičí hřbet - Varianta pro hrudní páteř

youtube Mojžíšová -

Mojžíšová - "Letadlo" - Varianta pro krční páteř

youtube Mojžíšová - Kočičí hřbet - Varianta pro krční páteř

Mojžíšová - Kočičí hřbet - Varianta pro krční páteř

Vaše otázky a odpovědi

Řešení problému s erekcí pomocí rázové vlny

Otázka: Dobrý den, je mi 30 let a mám problémy s erekcí. Chci se zeptat, jak u Vás probíhá kompletní vyšetření a aplikace rázové vlny? Nyní problém řeším to užíváním cialisu 20mg, ale už to brát nechci a rád bych…

Blokáda bederní páteře

OTÁZKA: Dobrý den, mám bolest kolem beder, už 14 dní, bolí to je když se zakloním, nevím zda je to jen ztuhlé, nebo to je skřípnutý nerv. Intenzivně tancuji. Chci se zeptat zda to přejde samo nebo se mám obrátit…

Léčba karpálních tunelů

Otázka: Dobry den,ráda bych se zeptala, zda se u vás léčí karpální tunel. Mam žádanku od doktorky na 10x laser a 10x vířivka na obě ruce.Děkuji za odpověď.  Odpověď: Dobrý den,určitě na našem pracovišti provádíme léčení syndromu karpálního tunelu. V…
Vše o Rázové vlně
Články o zdraví
Návody na cvičení