Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Bolest v oblasti šlachy dlouhé hlavy bicepsu

Otázka

Již druhý rok mám problémy s pravou rukou. Absolvovala jsem několik rehabilitačních cvičení. Když jsem si přečetla na vašich stránkách možnosti původu problémů, jde zřejmě o bolest ramene - v oblasti šlachy dlouhé hlavy bicepsu. Je možné u vás absolvovat vyšetření k určení diagnozy?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

samozřejmě je to možné, během první návštěvy je proveden vstupní kineziologický rozbor, kde je vyšetřen celý pohybový aparát a poté lokálně i segmenty, které by mohly způsobovat Vámi pociťovanou bolest v rameni. V případě potřeby je možné doplnit vyšetření ultrazvukem pro odhalení případného zánětu, poranění svalu, přítomných osteofytů (kostní výrůstky) atd. Pokud byste se rozhodla pro terapii na našem pracovišti, kontaktujte kolegyně na recepci (tel: 606 404 804), které se s Vámi dohodnou na termínu vstupního vyšetření.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.