Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Neschopnost otěhotnět

Otázka

Dobrý den, 

narazila jsem na Youtube na vaše videa a velice mne zaujala. Jak videa, tak Vaše klinika. 
Chci se zeptat, zda je možné k Vám přijít na nějaký individuální kurz metody L. Mojžíšové. Trápí mne neschopnost otěhotnět, ale nechce se mi zatím řešit to nějak hormonálně... Chtěla bych si cvičit doma, ale vůbec nevím jak. 
Kolik by takové lekce stály, prosím? 

Děkuji předem za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

při snaze otěhotnět je ideální začít diagnostikou v rámci individuální terapie, kde se fyzioterapeutka zabývá souvislostmi v oblasti pánve a je-li to nutné provede mobilizaci kostrče. Provádí se ve 2 po sobě následujících dnech: 1. den kostrč, 2. den žebra (ideální je provádět mobilizaci v době ovulace, kdy jsou měkké tkáně vlivem hormonů nejpoddajnější a mobilizace má větší úspěšnost). Je-li takto optimalizován stav měkkých tkání a páteře v oblasti pánve, navazuje cvičení dle Ludmily Mojžíšové. 

Vhodné je rozdělit edukaci do tolika návštěv, abyste všechny cviky v rámci sestavy prováděla korektně (odhadem cca 2-3 návštěvy). Cenu můžete zjistit na našich stránkách, liší se dle zvoleného druhu terapie, ve Vašem případě by se jednalo o individuální terapii.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.