Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Bolest pod pravou lopatkou

Otázka

Dobrý den,

mám dotaz. Už dva měsíce pociťuji bolest pod pravou lopatkou. Děje se tak při prudším pohybu, nadechnutí, ale nejhorší je to při kýchnutí. Myslím, že to je skříplý nerv, ale nejsem si jistý, tak se Vás ptám.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Bolest pod lopatkou zejména při kýchnutí může být nejčastěji projevem blokády žebra, nebo posunuté meziobralové ploténky. Pro lepší diagnostiku těchto potíží bych vyhledala vysokoškolsky vzdělaného fyzioterapeuta, který zjistí pravou příčinu problému a na tu se s Vámi poté soustředí. Pokud budete mít zájem o rezervaci fyzioterapie u nás na FYZIOklinice, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.