Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Bolesti kostrče, beder a středu zad

Otázka

Dobrý den,

mám akutní bolesti kostrče, beder až do středu zad. Nedovoluje mi to normálně fungovat. Ráda bych se zeptala, zda u Vás provádíte manuální rovnání kostrče skrz konečník? Kdysi mi to bylo uděláno a velmi to pomohlo.
Děkuji.
 

Odpověď

Dobrý den,

ano touto problematikou se u nás zabýváme a rádi pomůžeme. Při plánování návštěvy je třeba počítat se dvěma po sobě následujícími termíny. Během první návštěvy se provádí komplexní vyšetření a dělá se mobilizace kostrče. Následující den je nutné mobilizovat také žebra, která jsou funkčně propojena.
Mobilizaci kostrče je vhodné provádět v době ovulace, kdy jsou měkké tkáně vlivem hormonů nejpoddajnější a mobilizace má větší úspěšnost. 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.