Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Přetížení hrudní a bederní páteře

Otázka

Dobrý den,

před třemi lety u mě začaly bolesti vystřelující do levé nohy, příčinou posun ploténky na rozhraní bederní a hrudní páteře a přetížení hrudní páteře
Po fyzioterapii a dlouhodobém cvičení bolesti odezněly, ale poslední půlrok se mi neustále projevují bolesti od SI skloubení na levé straně. Cvičení pomáhá pouze krátkodobě, bolesti se s různou intenzitou vrací a omezují mě

Co mám dělat?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji Vám nechat si provést komplexní kineziologický rozbor u fyzioterapeuta, případně zobrazovací vyšetření, např. MRI.
Na naší klinice řešíme takovéto problémy fyzioterapií v kombinaci s Fokusovanou rázovou vlnou, která působí analgeticky a pomůže Vám od bolesti.
Pokud se chcete objednat k nám, prosím volejte 606 404 804.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.