Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Martin Maxa

„Na vlastní kůži jsem v posledních měsících zkoušel vše možné i nemožné, jen abych se zbavil bolesti. Jsem ochotný podstoupit opravdu kde co, než jsem našel skutečně funkční způsoby léčby potíží se zády a koleny. Doopravdy zabrala až fyzioterapie za použití fokusované rázové vlny, což je v léčbě pohybového aparátu to nejmodernější, a taky nejkvalitnější, co existuje.“ Martin Maxa

Kdo je Martin Maxa a čeho dosáhl?

Martin Maxa, rodným jménem Ivan Varga je známý český zpěvák, kytarista, skladatel a malíř. Navštěvoval gymnázium v Teplicích, poté studoval architekturu a následně vystudoval Fakultu tělovýchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. Po dokončení studia nastoupil jako učitel tělocviku. Jeho hlavními koníčky je hudba a malování. Svými obrazy se prosadil dříve než hudbou a to především ve spolkové republice Německo.
Založil kapelu Náhodná sešlost, která jeho zpěv stále doprovází a se kterou vydal již šest alb. Získal ocenění ve Zlatém Slavíkovi v kategorii “Skokan roku” v roce 2000 a v roce 2001 získal třetí místo ve stejné anketě v kategorii “Zpěvák roku”.

V čem Martinovi Maxovi pomohla FYZIOklinika?

Když Martin navšěvoval FYZIOkliniku poprvé:

Martin si v rámci své profese dlouhodobě přetěžuje svaly horní končetiny a páteř jako celek. Při hře na kytaru přetěžuje krční i hrudní páteř. Jeho bolesti krční a hrudní páteře se přes útlak míšních kořenů přenášely do prstů u ruky, kde se projevily brněním palce.

Martin Maxa k nám začal docházet na terapie koncem roku 2014. Díky fyzioterapii kombinované s rázovou vlnou jsme uvolnili bolest na přechodu krční a hrudní páteře i bolesti ve střední hrudní páteři.
Naše pomoc spočívala v kombinaci Fokusované rázové vlny s Fyzioterapií All Inclusive.
Po návštěvě FYZIOkliniky Martin zkonstatoval: "Jsem strašně zvědavý pacient a vždycky se dopodrobna vyptávám na vše, co se mnou provádějí. Ve FYZIOklinice mne přesvědčili jak teoretickým výkladem, tak výsledky. Těmi hlavně."

     

Když Martin navštívil FYZIOkliniku podruhé:

Po tříleté pauze nás Martin opět navštívil, tentokrát s bolestí ramene. Absolvoval u nás 6 terapií ale úlevu od bolesti cítil již po první návštěvě. S každou další návštěvou se bolest v rameni zmírňovala a postupně se mu zvyšovala hybnost ramene. Na každé terapii podstoupil manuální terapii za použití fyzioterapeutických technik a následnou aplikaci radiální rázové vlny, fokusované rázové vlny (nejmodernější technologie dnešní fyzioterapie) a hloubkovou vibrační masáž. Každá terapie byla zakončena aplikací kinesiotapu.