COVID - 19 testování a očkování

17. březen. 2021

V souvislosti s opatřeními proti šíření onemocnění Covid-19 pro Vás provozujeme pomocí antigenních a PCR testů veřejné testovací místo Praha - CHODOV.

Jelikož si velice zakládáme na tom, aby bylo naše pracoviště čisté a bezpečné, chceme nabídnout především možnost pravidelného testování všem našim zaměstnancům a Vám, našim klientům. Chceme ale, aby bylo bezpečné i sportovat a volně se pohybovat venku a proto nabízíme možnost testování i širší veřejnosti. Zároveň děláme vše proto, abychom mohli brzy začít s očkováním proti nemoci Covid 19.

Ve FYZIOklinice věříme, že díky testům a očkování se mohou naše životy vrátit zpět “do normálu”. Chovejte se prosím i Vy tak, abyste nevědomě nešířili nákazu. Jen společným úsilím nás všech dokážeme toto zvláštní období co nejrychleji překonat.

Testovací místo se nachází před FYZIOklinikou, Machkova 1642/2, Praha 4 - Chodov

Prosíme, NEVOLEJTE pro informace, které se můžete dočíst u nás na webu. WEB ČASTO AKTUALIZUJEME.

Chci antigenní test zdarma 
Chci PCR test (ZDARMA / Samoplátce) 

AKTUÁLNÍ INFORMACE O OČKOVÁNÍ:

Již od listopadu 2020 jsme zjišťovali a následně připravovali úředně, technicky, i personálně naše očkovací místo určené pro naše spoluobčany na Praze 11 - Jižní město.

Jsme připraveni na zahájení očkování již od dubna 2021. Jsme aktuálně připraveni očkovat rychlostí až 3000 dávek týdně. Umíme kapacitu v případě poptávky i navýšit.

Jsme připraveni na uchovávání vakcín při teplotě až -80°C - tedy pro Pfizer mRNA vakcínu. Očkovací látky jako Moderna a další vakcíny již vyžadují pro dlouhodobé uchovávání daleko snadněji dosažitelné, vyšší teploty (tedy okolo - 20°C).

Stav k 1. 6. 2021:

Stále naše zahájení činnosti Ministerstvo zdravotnictví blokuje. Důvod, který nám byl uveden je, že není v Praze dostatek očkovacích látek. Máme příslib že od září 2021 bychom již měli povolení očkovat dostat.

Aktuální informace:

Vyjádření ministra zdravotnictví: očkovat denně 100 tisíc obyvatel, jak sliboval, není reálné. A to ne z důvodu nedostatku vakcín, ale očkovacích míst. vpal,.
Vyjádření starosty Prahy 8: den před uzavřením smlouvy zakázáno otevření chystaného očkovacího centra v KD Ládví dope.
Vyjádření radní pro zdravotnictví magistrátu HMP paní Johnové: V Praze je dočasně omezena registrace do 11 očkovacích míst vst.
Vláda plánuje zrušit ke konci srpna 2021 málo využívaná velká očkovací centra jako je O2 aréna, nebo Kongresové centrum na Vyšehradě a očkování přesunout na menší očkovací centra jako je naše blokované. ble Jsme zvědaví na další vývoj situace. 

PROČ SE TESTOVAT PRÁVĚ VE FYZIOKLINICE?

Jsme dlouholeté zdravotnické zařízení, víme jak zajistit bezpečné a čisté místo pro testování, umíme jednat s pojišťovnami a máme vyškolený tým, který se naplno věnuje pouze testování.

 • Profesionalita - Testování je jednoduché, ale právě proto je naprosto zásadní jej provést SPRÁVNĚ! Navíc je nezbytné použít nejkvalitnější testy s nejvyšší citlivostí. V neposlední řadě je třeba je umět správně “odečíst” výsledek. Náš tým nedělá výjimky. Nespěcháme a testy zpracováváme pečlivě.
 • Efektivita - Pro testování používáme ty nejpřesnější certifikované testy od evropských výrobců.
 • Bezpečí - Stejně jako dbáme na to, aby naše pracoviště bylo čisté a bezpečné, staráme se o perfektní bezpečnost odběrového místa. V průběhu celého testování zajišťujeme nezbytná bezpečnostní opatření. Samozřejmostí jsou vyškolení pracovníci a všechny dostupné ochranné pomůcky, důsledná likvidace zdravotnického odpadu atd..
 • Rychlost - Výsledek antigenního testu se dozvíte v SMS i emailu za 15 minut po testování. Dostanete od nás potvrzení o absolvování a výsledku testu. Výsledek PCR testu obdržíte nejpozději do 48 hodin* od svozu do laboratoře.
 • Žádná administrativa ani náklady pro zaměstnavatele nebo podnikatele - My se staráme o zápisy do státního registru, o likvidaci odpadu, pro zaměstnavatele můžeme např. vystavit report o tom, kteří kolegové chodí pravidelně a kteří ne.

*PCR vzorky odebrané v sobotu po 12:00 a v neděli během celého dne odchází do laboratoře následující pracovní den a je potřeba počítat s časem získání výsledku až v pondělí mezi 20:00- 24:00.
Zdroj: https://www.fyzioklinika.cz/aktuality/rt-pcr-test-na-covid-19

HLEDÁTE TESTOVACÍ MÍSTO PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE?

Ozvěte se nám a my zajistíme vše kolem testování Vašich zaměstnanců. Jsme schopni sestavit výjezdní tým a otestovat Vaše zaměstnance u Vás. Rádi se přizpůsobíme Vašim potřebám a připravíme pro Vás nabídku na míru.

PRACOVNÍ DOBA ODBĚROVÉHO MÍSTA

NEMÁME REZERVAČNÍ SYSTÉM
můžete dorazit kdykoliv během otevírací doby a rádi Vás otestujeme
Prosíme, NEVOLEJTE A JEN PŘIJĎTE :-) 
TERMÍNY jsou AKTUÁLNÍ a MÁME opravdu OTEVŘENO pro Vás každý den*

 • Pondělí    7:15 – 18:00
 • Úterý        7:15 – 18:00
 • Středa      7:15 – 18:00
 • Čtvrtek     7:15 – 18:00
 • Pátek        7:15 – 18:00
 • Sobota     9:00 – 16:00
 • Neděle     9:00 – 20:00

*Prosíme využívejte celou pracovní dobu, brzké ranní hodiny bývají s větší frontou a je potřeba počítat s delším časovým zdržením! Děkujeme, že většina z Vás přichází v míru :-)
*Na testování se prosím, dostavte nejpozději 30 min před ukončením otevírací doby. Testy potřebují čas min. 15min na zpracování.

Více informací o testování:

Antigenní test (více) :    Zaplatit antigenní test 

RT-PCR test (více) :       Zaplatit RT-PCR test 

Vše o Rázové vlně
Reference