O nás – FYZIOklinika – centrum rehabilitace a fyzioterapie

Kdo jsme a co děláme?

Jsme registrované nestátní rehabilitační zdravotnické zařízení FYZIOklinika s.r.o. Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláním v oboru fyzioterapie se specializací na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu.

V diagnostice a terapii využíváme vědomostí z oboru neurofyziologie, vývojové kineziologie, ortopedie, myoskeletální medicíny a souvisejících oborů. Klademe důraz na profesionální pomoc cílenou v rámci celého pohybového systému, tak jak tento celostní přístup v České Republice i v zahraničí prezentuje např. prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D. nebo prof. MUDr. Karel Lewit DrSc.

V oblasti fyzikální terapie jsme největším centrem pro léčbu rázovou vlnou v ČR a patříme mezi největší v Evropě. Využíváme tuto technologii jako doplňkovou terapii pro léčbu bolesti v našich léčebných programech. Jedná se o radiální, fokusovanou, nebo planární rázovou vlnu

V naší nabídce najdete dále manuální lymfodernáž, přístrojovou lymfodrenáž, kinesiotaping širokou nabídku masáží a skupinových cvičení.

Rázová vlna má své využití také při řešení erektilní dysfunkce nebo celulitidy a při hojení ran, za tímto účelem využíváme možností vývojově nejmladší planární rázové vlny.

Naše rehabilitační centrum pravidelně vybavujeme moderními pomůckami a přístroji.

Průběžně prohlubujeme své vědomosti tak, aby byla péče o Vaše zdraví vždy na maximální profesionální úrovni. Věříme, že v mnoha případech si dokáže klient pomoci nebo ulevit sám, proto publikujeme články a vytváříme srozumitelné videonávody na cvičení. Pokud Vás trápí bolest pohybového aparátu, rádi Vám odborně a šetrnou formou pomůžeme vyléčit Vaše obtíže.

 Zajímá vás Více?

tym klient
pojistovny barter
podminky formulare
aktuality akce
media tiskovky
reference pomahame
sponzor poradime

 

Videoprohlídka FYZIOkliniky

Firemní údaje

Smluvní podmínky

Bankovní účet:
2700 23 0068 / 2010 (do zprávy pro příjemce napište jméno klienta)
2701 11 5192 / 2010 (pro objednávky z e-shopu)

Provozuje:

FYZIOklinika s.r.o.
Sídlo: Machkova 1642/2, Praha 4, Chodov

Spisová značka: C 190076 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 242 22 101, DČ: CZ 242 22 101, plátce DPH

Datová schránka: s7sajmg

Číslo provozovny: 1009 168 991

IČZ: 04998056

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.
Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně