O nás – FYZIOklinika – centrum rehabilitace a fyzioterapie

FYZIOklinika – klientská recepceFYZIOklinika – klientská recepceFYZIOklinika – tělocvičnaFYZIOklinika – fyzioterapeutická místnost

Jsme registrované nestátní rehabilitační zdravotnické zařízení FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o. Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláním v oboru fyzioterapie se specializací na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu.

V diagnostice a terapii využíváme vědomostí z oboru neurofyziologie, vývojové kineziologie, ortopedie, myoskeletální medicíny a souvisejících oborů. Klademe důraz na profesionální pomoc cílenou v rámci celého pohybového systému, tak jak tento celostní přístup v České Republice i v zahraničí prezentuje např. prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D. nebo prof. MUDr. Karel Lewit DrSc.

V oblasti fyzikální terapie jsme největším centrem pro léčbu rázovou vlnou. Rázovou vlnu využíváme jako doplňkovou terapii pro léčbu bolesti v našich léčebných programech. Jedná se buď o základní radiální rázovou vlnu nebo nejmodernější fokusovanou rázovou vlnu.

V naší nabídce najdete dále manuální lymfodernáž, přístrojovou lymfodrenáž, širokou nabídku masáží, službu face liftingu s odstraňováním vrásek za použití neinvazivní rázové vlny, a nejnověji také léčbu erektilní dysfunkce.

Naše rehabilitační centrum pravidelně vybavujeme moderními pomůckami a přístroji a své vědomosti průběžně prohlubujeme, tak aby péče o Vaše zdraví byla vždy na maximální profesionální úrovni.

Rádi Vám odborně a šetrnou formou pomůžeme vyléčit Vaše obtíže.

 

Za všechny kolegy se s Vámi těším na viděnou

Mgr. Iva Bílková, FYZIOklinika, vedoucí fyzioterapeut

 

FYZIOklinika – fyzioterapeutická místnostFYZIOklinika – fyzioterapeutická místnostFYZIOklinika – fyzioterapeutická místnostFYZIOklinika – fyzioterapeutická místnost

Videoprohlídka FYZIOkliniky

 

Firemní údaje

Smluvní podmínky

Bankovní účet:
2700 23 0068 / 2010 (variabilní symbol se dozvíte emailem)
2701 11 5192 / 2010 (pro objednávky z E-shopu)

Provozuje:

FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.
Sídlo: Machkova 1642/2, Praha 4, Chodov

Spisová značka: C 190076 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 242 22 101, DČ: CZ 242 22 101, plátce DPH

Číslo provozovny: 1009 168 991

IČZ: 04998056

Jak se u nás léčit zdarma