Neděle plná pohybu – Dny Prahy 11

08. srpen. 2017

Zúčastněte se rodinné výzvy o ceny.

Kdy a kde?

17.září – 10:00 – 16:00 v Centrálním parku

HřištěCentrální parkDětské hřiště

Praha 11 fandí rodinám v pohybu, proto v rámci svých oslav pořádá sportovní den, při němž si můžete vyzkoušet, jak jste na tom s rovnováhou, přesností, rychlostí, ohebností i se sportovním štěstím. Cílem rodinné výzvy je pobavit se, odnést si zážitek, diplom a možná i hodnotnou výhru od sponzorů akce.

Celá akce je pro návštěvníky ZDARMA, nicméně je třeba svůj rodinný tým on-line zaregistrovat a tím si zajistit konkrétní startovací čas.

Zaregistrujte se ZDARMA

Harmonogram akce:

Soutěžní aktivity

 • Začátek: 10:00 hod.
 • Poslední startující týmy: 14:30 hod.
 • Odevzdání karet: do 15:45 hod.
 • Vyhlášení výsledků: 16:00 hod.

Doprovodné (nesoutěžní) aktivity

 • Po celou dobu konání akce: 10:00 – 16:00 hod.

Jaké jsou soutěžní úkoly?

Jízda na koloběžkách, opičí dráha zaměřená na udržení rovnováhy, střelba na branku florbalovou holí, lukostřelba, překážkový běh, slackline, hod na koš, házení kroužků na kužely, cvrnkání kuliček, cvičení na hrazdě, triky s fotbalovým míčem, jízda na longboardu, bojové umění taekwon-do a jízda na kole s jednoduchými překážkami.

O co v soutěžení půjde?

Úkolem rodinných týmů je nasbírat potřebný počet bodů na jednotlivých stanovištích. Celkový čas pro splnění úkolů nehraje roli, proto můžete postupovat vlastním tempem.

Kdo soutěží?

Rodinný tým je tvořen vždy alespoň 1 dítětem a 1 dospělým. Bodové hodnocení je u dětí přizpůsobeno věkovým kategoriím. Na každém stanovišti plní úkol vždy jak dítě, tak dospělý. Vícečetné rodinné týmy si mohou u každého z úkolů zvolit, který dospělý nebo které z dětí je bude v daném úkolu reprezentovat. Rodinné strategii a fantazii se meze nekladou. Jsme si jisti, že v každém rodinném týmu je alespoň jeden malý a jeden velký expert, který se s výzvou popere.

Jak se rodinné výzvy zúčastnit?

 • Registrujte zdarma svůj rodinný tým na konkrétní čas.
 • Dostavte se v tento čas na startovací stanoviště.
 • Užijte si zábavu při sbírání razítek a bodů.
 • Odevzdejte hrací kartu a převezměte si diplomy + drobné ceny za účast.
 • Dařilo se Vám lépe než ostatním soutěžícím? Vyzvedněte si některou z výher od sponzorů akce.

Na co ještě se můžete těšit?

Chcete mít jistotu, že je Váš pohybový aparát připraven na výzvu? Využijte zdarma FYZIOporadny a nechejte se zatejpovat.
Sesbírali jste všechna razítka nebo potřebujete vydechnout? Navštivte relax zónu, kde se můžete bavit „nesoutěžně“. Což takhle vyzkoušet jógu nebo se pomazlit se zvířátky v ZOOkoutku?

„Takže… jak se jmenuje Váš rodinný tým?“ :-)

Mapa – Neděle plná pohybu

Z Vašich reakcí na akci:

Kateřina:
Velká jednička s hvězdičkou za vaši nedělní akci! Máme dvě velmi " živé" děti, a tak se již několik let zúčastňujeme různých sportovně-zábavných akcí a musím říct, že konkrétně na Jižním městě jsme nic lepšího než vaší nedělní rodinou akci nezažili.Opravdu jsme se všichni moc dobře bavili! Takže za naši rodinu vám moc děkujeme za skvělou organizaci a výborný nápad, jak zapojit opravdu celou rodinu. Už se těšíme na příští rok!

Jan:
Akce se nám velmi líbila, moc jsme si celý den užili, děkuji za organizaci, byla perfektní!


Organizuje:

FYZIOklinikaDecathlon

Škola Taekwon-Do ITFPoctaSvět koloběžekASCFC HájeDDMJMSeberevoltaStudio sedmé nebe

Obecné informace:

 • Organizátoři akce si vyhrazují právo na změnu v programu a propozicích.
 • Veškeré materiály (fotografie a video) pořízené během akce mohou být pořadatelem použity k vlastní propagaci bez nároku na honorář.
 • Organizátor není odpovědný za jakoukoliv újmu na zdraví, škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou v souvislosti s účastí na akci.
Vše o Rázové vlně
Reference