Skupinová cvičení

Joga webChcete se protáhnout po práci, zrelaxovat, nabít se novou energií nebo se jen tak sejít s přáteli a přitom si zacvičit? Přijďte mezi nás a vyberte si z nabídky skupinových cvičení či lekcí vedených fyzioterapeuty nebo certifikovanými lektory:

KDE CVIČÍME?

Cvičíme v krásném prosvětleném dobře vybaveném pohybovém sále. Pro doplnění tekutin všem nabízíme zdarma vodu a čaj a po cvičení se můžete osprchovat v nových sprchách*.

CO NA SEBE?

Na cvičení budete potřebovat jen sportovní oděv. U nás se cvičí naboso – přeci jen jsme fyzioterapeutické centrum a víme, jak důležitá je pohyblivost kloubů a svalů chodidel pro správné cvičení.

PRO NÁS JE DŮLEŽITÉ, ABYSTE CVIČILI ZDRAVĚ!

Cvičení probíhá v minimálním počtu 3 zájemců do maximálního počtu 8–10 zájemců. Tímto přístupem se Vám lektor nebo fyzioterapeut může pečlivěji věnovat a korigovat správnost provedeného pohybu.
V případě, že je na hodinu rezerovananý pouze 1 zájemce, budeme Vás kontaktovat, zda chcete využít rezervovaný čas pro individuální fyzioterapii – viz ceny za Fyzioterapii, Fyzioterapii All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive – nebo zda máme hodinu určenou pro skupinové cvičení zrušit a nabídnout čas akutnímu klientovi jako hodinu fyzioterapie.

CVIČÍM POD DOHLEDEM ERUDOVANÉHO LEKTORA ČI FYZIOTERAPEUTA?

Podrobné informace, zkušenosti, dovednosti a vzdělání jednotlivých lektorů a fyzioterapeutů najdete v detailu každé lekce v kalendáři níže, nebo v sekci naši terapeuti.

INSPIRUJTE NÁS, PROSÍM!

Pokud nenajdete mezi nabízenými lekcemi své oblíbené cvičení, nebo byste velmi rádi na cvičení chodili, ale v jiný čas, nebojte se nám napsat své přání. Každým postřehem se budeme zabývat.

Rezervujte se online:

CENY

Lekce o délce 60 min.:

60 min lekce Cena Cena za 1 lekci Ušetříte
1 lekce    200 Kč 200 Kč  
Předplacená karta na 10 lekcí 1 800 Kč 180 Kč   200 Kč
Předplacená karta na 20 lekcí 3 000 Kč 150 Kč 1000 Kč

Je-li na hodině jen jeden klient, platí 300Kč/60min

Lekce o délce 90 min.:

90min lekce Cena Cena za 1 lekci Ušetříte
1 lekce    300 Kč 300 Kč  
Předplacená karta na 10 lekcí 2 700 Kč 270 Kč   300 Kč
Předplacená karta na 20 lekcí 4 500 Kč 225 Kč 1500 Kč

* Předplacená karta na 10 lekcí platí 12 týdnů ode dne zakoupení.

* Předplacená karta na 20 lekcí platí školní pololetí (tj. září–leden, únor–červen)

* Cena za předplacenou kartu může být snížena při koupi již běžících lekcí o poměrnou část – tj. platíte jen zbývající počet lekcí v daném pololetí.

* Dětské lekce baletu jsou zkrácené z 60 minut na 55 minut.

* Pokud se některý týden nemůžete zúčastnit, např. hodiny jógy, máte možnost nahradit si hodinu na jiném skupinovém cvičení dle vlastního výběru.

* Ostatní ceny

  • Osušku pro osprchování zapůjčíme za poplatek 50 Kč.
  • Vysoušeč vlasů půjčujeme proti dokladu totožnosti.
chcete se léčit zdarma