Joga

JogaTento druh cvičení má kořeny dávno před naším letopočtem. Význam jména Joga znamená "spojení", toto cvičení tedy napomáhá ke spojení Vašeho těla s duší.

Joga má mnoho druhů od jednoduchých cviků po ty nejsložitější. Rytmus přecházení do jednotlivých pozic, délka soustředění na dýchání a uvědomění si svého těla se také dle druhu jogy liší.

Z čeho si mohu vybrat?

  • Vinyasa Flow Yoga - s důrazem na rychlejší přecházení do složitějších poloh. Vede lektorka MgA. Lenka Kolářová
  • Obecně nazvané hodiny Jogy - obsahem jsou prvky z Power Jogy, Iyengar jogy, která využívá pomůcky, Párové jogy - cvičení ve dvojicích a Jogové relaxace. Vede fyzioterapeut Mgr. Veronika Vondráková.

Jogou dosáhnete:

  • protažení všech svalových skupin
  • tělo se probudí
  • mysl zklidní
  • pozitivní nálady

KDO HODINY VEDE?

Cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Lektorky

Chcete se zeptat?

Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.

MgA. Lenka Kolářová je milá, energická žena s pochopením a tolerancí, že nikdo není dokonalý. Ve svých lekcích se zaměřuje na rozproudění energie v těle a to za pomoci Vinyasa Flow Yoga, což znamená sladění pozic (asán), pohybu, dechu a již zmíněné energie v těle. Hodina je zakončená krátkou meditací. Lenka Kolářová důsledně dbá na co možná nejkvalitnější provedení poloh tak, abyste se ve finále cítili ve svém těle skvěle. Hodiny vede s důrazem na procítění tahu a tlaku v jednotlivých polohách a na závěr hodiny Vás dokáže příjemně sklidnit. Po cvičení se budete cítit nabití pozitivní energií.

Mgr. Veronika Vondráková je velmi usměvavá a milá žena z níž vyzařuje klid, vyrovnanost a pohoda. Na jejích hodinách si vyzkoušíte různé druhy jogy, které studovala na kurzech zaměřených na jogu pro fyzioterapeuty a i nadále se věnuje studiu Jogy a jogové terapie při FTVS UK. Jako fyzioterapeut vede hodiny s ohledem na zdravotní stav a fyzické možnosti skupiny či jednotlivců. Po cvičení se budete cítít odpočatí, uvolnění s pozitivními emocemi.

Přijďte si k nám zacvičit po práci i se svými přáteli!

 

JogaJogaJogaJogaJogaJogaJogaJogaJogaJoga

 

Autor: FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o., Praha

Nabídka léčby
Dárkové poukazy