Jóga

JógaTento druh cvičení má kořeny dávno před naším letopočtem. Význam jména Jóga znamená "spojení", toto cvičení tedy napomáhá ke spojení Vašeho těla s duší.

Jóga má mnoho druhů od jednoduchých cviků po ty nejsložitější. Rytmus přecházení do jednotlivých pozic, délka soustředění na dýchání a uvědomění si svého těla se také dle druhu jógy liší.

Z čeho si mohu vybrat?

Vinyasa Flow Yoga

  • Důraz je kladen na rychlejší přecházení do složitějších poloh.
  • Vede lektorka MgA. Lenka Kolářová

    Jóga

Obecně nazvané hodiny Jógy

  • obsahem jsou prvky z Power Jógy, Iyengar jógy, která využívá pomůcky, Párové jógy - cvičení ve dvojicích a Jógové relaxace.
  • Vede fyzioterapeut Mgr. Veronika Vondráková.
 

Čeho díky józe dosáhnete?

  • protažení všech svalových skupin
  • tělo se probudí
  • mysl se zklidní
  • pozitivní nálady

KDO HODINY VEDE?

Cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Lektorky

MgA. Lenka Kolářová je milá, energická žena s pochopením a tolerancí, že nikdo není dokonalý. Ve svých lekcích se zaměřuje na rozproudění energie v těle a to za pomoci Vinyasa Flow Yoga, což znamená sladění pozic (asán), pohybu, dechu a již zmíněné energie v těle. Hodina je zakončená krátkou meditací. Lenka Kolářová důsledně dbá na co možná nejkvalitnější provedení poloh tak, abyste se ve finále cítili ve svém těle skvěle. Hodiny vede s důrazem na procítění tahu a tlaku v jednotlivých polohách a na závěr hodiny Vás dokáže příjemně zklidnit. Po cvičení se budete cítit nabití pozitivní energií.

Mgr. Veronika Vondráková je velmi usměvavá a milá žena z níž vyzařuje klid, vyrovnanost a pohoda. Na jejích hodinách si vyzkoušíte různé druhy jógy, které studovala na kurzech zaměřených na jógu pro fyzioterapeuty a i nadále se věnuje studiu Jógy a jógové terapie při FTVS UK. Jako fyzioterapeut vede hodiny s ohledem na zdravotní stav a fyzické možnosti skupiny či jednotlivců. Po cvičení se budete cítit odpočatí, uvolnění s pozitivními emocemi.

Přijďte si k nám zacvičit po práci i se svými přáteli!

Kompletní přehled skupinových lekcí (kalendář)


Nebo si Rezervujte některý z našich termínů přímo zde: