Jóga

JógaTento druh cvičení má kořeny dávno před naším letopočtem. Význam jména Jóga znamená "spojení", toto cvičení tedy napomáhá ke spojení Vašeho těla s duší.

Jóga má mnoho druhů od jednoduchých cviků po ty nejsložitější. Rytmus přecházení do jednotlivých pozic, délka soustředění na dýchání a uvědomění si svého těla se také dle druhu jógy liší.

Z čeho si mohu vybrat?

Vinyasa Flow Yoga

 • Důraz je kladen na rychlejší přecházení do složitějších poloh.
 • Vede lektorka MgA. Lenka Kolářová.

  Jóga

Obecně nazvané hodiny Jógy

 • obsahem jsou prvky z Power Jógy, Iyengar jógy, která využívá pomůcky, Párové jógy - cvičení ve dvojicích a Jógové relaxace.
 • Vede fyzioterapeut Mgr. Veronika Vondráková.
 

Čeho díky józe dosáhnete?

 • protažení všech svalových skupin
 • tělo se probudí
 • mysl se zklidní
 • pozitivní nálady

KDO HODINY VEDE?

Cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Lektorky

MgA. Lenka Kolářová je milá, energická žena s pochopením a tolerancí, že nikdo není dokonalý. Ve svých lekcích se zaměřuje na rozproudění energie v těle a to za pomoci Vinyasa Flow Yoga, což znamená sladění pozic (asán), pohybu, dechu a již zmíněné energie v těle. Hodina je zakončená krátkou meditací. Lenka Kolářová důsledně dbá na co možná nejkvalitnější provedení poloh tak, abyste se ve finále cítili ve svém těle skvěle.Hodiny vede s důrazem na procítění tahu a tlaku v jednotlivých polohách a na závěr hodiny Vás dokáže příjemně zklidnit.Po cvičení se budete cítit nabití pozitivní energií.

Mgr. Veronika Vondráková je velmi usměvavá a milá žena z níž vyzařuje klid, vyrovnanost a pohoda. Na jejích hodinách si vyzkoušíte různé druhy jógy, které studovala na kurzech zaměřených na jógu pro fyzioterapeuty a i nadále se věnuje studiu Jógy a jógové terapie při FTVS UK. Jako fyzioterapeut vede hodiny s ohledem na zdravotní stav a fyzické možnosti skupiny či jednotlivců. Po cvičení se budete cítit odpočatí, uvolnění s pozitivními emocemi.

Přijďte si k nám zacvičit po práci i se svými přáteli!

Kompletní přehled skupinových lekcí (kalendář)


Nebo si Rezervujte některý z našich termínů přímo zde:

Obecná poznámka k aktuální situaci s virovou nákazou:

> Prosíme, noste si SVOU KARIMATKU, pokud máte, nebo VELKÝ RUČNÍK, který položíte na naši karimatku (v případě zájmu si můžete karimatku u nás i zakoupit).
Roušku můžete mít v tělocvičně po dobu cvičení sundanou. V ostatních prostorách FYZIOkliniky při příchodu i odchodu si ji ponechejte nasazenou.
> ŠATNY A SPRCHY je možné využít, prosím zdržujte se v prostoru šatny jen nejnutnější dobu a dodržujte rozestupy (obsazujte skříňky alespoň ob jednu od sebe).
> Využívejte DESINFEKCI rukou na recepci.
> Dodržujte mezi sebou při cvičení i v ostatních prostorách FYZIOkliniky odstup 2m.

Velmi děkujeme, že nám pomáháte udržet prostředí FYZIOkliniky bezpečné.

Ceny

Lekce o délce 60 min.:

  Cena Cena za 1 lekci Ušetříte
1 lekce    200 Kč 200 Kč  
Předplacená karta na 10 lekcí 1 800 Kč 180 Kč   200 Kč
Předplacená karta na 20 lekcí 3 000 Kč 150 Kč 1000 Kč
 • Předplacenou kartu je možné použít na kteroukoliv lekci v nabídce.
 • Předplacená karta je přenosná na jakoukoliv jinou osobu, kterou klient nahlásí.

* Ostatní ceny

 • Osušku pro osprchování zapůjčíme za poplatek 50 Kč.
 • Vysoušeč vlasů půjčujeme proti dokladu totožnosti.
Sleva
Nabídka léčby
Články o zdraví
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně