Skupinová cvičení ve FYZIOklinice

Hledáte vhodnou pohybovou aktivitu pro sebe nebo své děti? Chcete se protáhnout po práci, zrelaxovat, nabít se novou energií nebo se jen tak sejít s přáteli a přitom si zacvičit? Pokud ano, doporučujeme Vám vybrat si z nabídky skupinových cvičení vedených odborníky na pohybový aparát.

Hodiny u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

 Co mohu očekávat?

  • Cvičíme v krásném, prosvětleném, dobře vybaveném pohybovém sále v minimálním počtu 3 zájemců do maximálního počtu 8–10 zájemců. Tímto přístupem se Vám lektor nebo fyzioterapeut může pečlivěji věnovat a korigovat správnost provedeného pohybu.
  • Na cvičení budete potřebovat jen sportovní oděv. U nás se cvičí naboso – přeci jen jsme fyzioterapeutické centrum a víme, jak je pro správné cvičení důležitá pohyblivost kloubů a svalů chodidel.
  • Pro doplnění tekutin všem nabízíme zdarma vodu a čaj.
  • V případě, že je na hodinu rezervovaný pouze 1 zájemce, budeme Vás kontaktovat, zda chcete využít rezervovaný čas pro individuální fyzioterapii – viz ceny za Fyzioterapii, Fyzioterapii All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive – nebo zda máme hodinu určenou pro skupinové cvičení zrušit a nabídnout čas akutnímu klientovi jako hodinu fyzioterapie.
  • Podrobné informace, zkušenosti, dovednosti a vzdělání jednotlivých lektorů a fyzioterapeutů najdete v detailu každé lekce v kalendáři níže, nebo v sekci naši terapeuti.
  • Pokud nenajdete mezi nabízenými lekcemi své oblíbené cvičení, nebo byste velmi rádi na cvičení chodili, ale v jiný čas, nebojte se nám napsat své přání. Každým postřehem se budeme zabývat.

 

Aktuální nabídka cvičení

Cv jogaflow

Vinyasa Flow Yoga

Jóga s důrazem na rychlejší přecházení do složitějších poloh.

Cv joga

Klasická jóga

Cvičení obsahující prvky různých druhů jógy a jógové relaxace.

Cv jogatehu

Jóga pro těhotné maminky

Těhotenská jóga pro udržení kondice a uvolnění napětí a stresu.

Cv jogadeti

Jóga pro děti

Vhodná pohybová aktivita
pro děti od 3 do 6 let.

Cv fitacore

Fit & Core

Kruhový trénink s důrazem na posílení hlubokého stabilizačního systému.

Cv fyzioacore

Fyzio & Core

Cvičení pro důkladné protažení a aktivaci svalů středu těla.

Cv fyzioajoga

Fyzio & Jóga

Cvičení na neurofyziologickém podkladě v kombinaci s jógovými prvky.

Cv pilates

Pilates

Cvičení s vlastní vahou těla pro posílení středu těla. 

 

Rezervujte se online: