Služba Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je terapeutická technika, kdy terapeut jemným tlakem ruky provádí konkrétní hmaty jimiž dochází k uvolnění lymfy a jejímu dalšímu posunu z mezibuněčného prostoru, přes kapiláry, mízní cévy, uzliny a následně nasátí lymfy do krevního řečiště, kdy hlavní mízovod ústí do horní duté žíly v blízkosti srdce.

Při manuálně vedené lymfodrenáži je možné, po domluvě s terapeutem, provádět techniku lymfodrenáže maximálně citlivě, a vyhnout se místům kde je její aplikování nepříjemné, nebo ze zdravotních důvodů nevhodné.

Co můžete očekávat?

Něco navíc

  • Pro zvýšení efektu terapie Vám při každé terapii nabídneme nápoj. Pitný režim musí být během terapií důsledně dodržován. Zrychlení cirkulace lymfy může způsobit pocit žízně a při nedostatku vody v organismu se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, jako je např. bolest hlavy, hučení v uších, únava, závrať atd. Prosím, dodržujte, pitný režim i přes den. Optimálně byste měli v den terapie vypít 3–4 l tekutin.
  • Součástí vybraných předplacených karet (viz. nabídka níže) je rovněž vstup na libovolnou skupinovou lekci dle naší nabídky.

Doba terapie

V případě služby např. "60 minut", máme na Vás vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena.

Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o 5 minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů, a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 minut počítejte s přibližně 50 minutami času s terapeutem. V případě, kdy na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem logicky kratší.

FLEXIBILITA: Při čerpání služby v netypických délkách (30 min., 90 min., 120 min.) se čerpá poměrová část jednotek z předplacené karty.

Součástí terapie je vždy manuální otevírání spádových uzlin:

  • na krku,
  • v záhlaví,
  • v okolí uší,
  • pod a nad klíční kostí.

Co s sebou

Prosíme, noste si na převlečení, z hygienických důvodů, bavlněné kalhoty, tričko a ponožky.
Případně, když si bavlněné oblečení zapomenete přinést, můžete si je u nás za poplatek 60 Kč zapůjčit.

Ceny

Manuální lymfodrenáž – ceny pro 60 min. rezervaci:

  Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
Jednotlivá terapie 1 1 100 Kč 1 100 Kč  
Předplacená karta 3 3 000 Kč 1 000 Kč 300 Kč

NÁKUP TERAPIE
A PŘEDPLACENÝCH KARET

Pozn.:
– Předplacené karty mají platnost 12 měsíců
– Předplacené karty jsou plně přenositelné

Lymfa manualni

 
Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně