Fyzio-PRESS masáž

Co se skrývá pod názvem fyzio-Press?

V rámci této služby si dopřejete kombinaci hloubkové tlakové masáže, protažení a fyzioterapeutických technik.

Historie 

Tradiční Thajská masáž

Fyzio-PRESS masáž využívá starověké léčitelské umění thajské masáže, za kterým se skrývá dlouhá historie. Thajská masáž se datuje někdy kolem r. 500 př.n.l a za zakladatele je považován lékař severní Indie Jivaka Kumar Bacha, který byl též znám jako přítel Buddhy a lékař komunity buddhistických mnichů.

Principy Fyzio-press masáže

Fyzio-PRESS masáž v podání našeho maséra je založena na koncepci kombinace aktivizace neviditelných energetických drah tzv. čaker, ukrytých v lidském těle a znalostech lidského těla z pohledu fyzioterapie. Autorem této inovativní Fyzio-PRESS masáže je Mgr. Iva Bílková, Cert MDT

Energetických drah je v těle celkem deset. Nazývají se „Deset Senu“ a tyto podle Thajců postačují k léčbě celého těla (včetně všech jeho orgánů). Důležité tlakové body se nacházejí právě na těchto drahách. Koncept thajské masáže obohacujeme o znalosti fyzioterapeutických technik v západní Evropě. Účinky masáže tak mohou mít dlouhodobější trvání.Hloubková tlaková masáž

Fyzio-PRESS masáž je v našem originálním pojetí v podstatě unikátní spojení thajské masáže, protažení a fyzioterapeutických technik.

Fyzio-PRESS masáž

Tento typ masáže spočívá v kombinaci fyzioterapeutických technik, metodik, hloubkové tlakové masáže a stlačování jednotlivých bodů energetických drah v těle a tak odstraňuje řadu negativních symptomů, kam patří například bolest, napětí, migrény, ztuhlost krku apod. Tato masážní technika podporuje léčbu v poúrazových a pooperačních stavech, duševní relaxaci a prospívá krevnímu oběhu.

Masáž chodidel­ - reflexologie

Součástí Fyzio-PRESS masáže je starověké léčebné umění pocházející z Číny a Japonska. Zahrnuje masáž a stimulaci specifických bodů na chodidlech za účelem odstranění napětí, zlepšuje krevní oběh a tím podporuje léčbu celého těla.

Ceny

 Délka trvání* Cena
60 min. 750 Kč

 

 * V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s masérem kratší.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně