Relaxační masáž

CLmas5Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů a spouští se kaskáda biochemických procesů, jejichž výsledkem je snížení citlivosti na vnímání bolesti, zlepšení nálady a celková duševní regenerace. V průběhu masáže je postupně snižována hladina stresových hormonů - noradrenalinu a kortizolu a naopak se zvyšuje produkce prolaktinu. Díky těmto hormonálním změnám dochází k velmi účinné duševní regeneraci a podstatné redukci stresu.

Tento typ masáže je ve FYZIOklinice poskytován studentkami 3. a 4. ročníku Vyšší odborné školy zdravotnické a střední zdravotnické školy, oboru sportovní a rekondiční masér. Odborným garantem je Mgr. Iva Bílková Cert. MDT, vedoucí fyzioterapeut.

Upozornění: Masáže u studentů probíhají pouze v období od září do června, v době letních prázdnin jsou z kapacitních důvodů pozastaveny.

Jaká jsou specifika relaxační masáže?

Relaxační masáž je intenzivní, ale jemnější a pomalejší, než klasická regenerační masáž. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby. Běžně se terapeut zaměřuje především na oblast šíje a zad.

Pro koho je vhodná?

Kromě obecných kontraindikací je tento typ masáže vhodný pro každého, kdo by rád redukoval hladinu stresu. Ačkoliv si řada z nás stres vědomě nepřipouští, v rámci duševní hygieny by si měl každý čas od času dopřát tuto formu relaxace.

Kolik stojí?

Délka trvání masáže* Cena
60 min. 450 Kč
každých dalších 15 min. 110 Kč

*Z celkové časové dotace pro Vámi zvolenou masáž počítejte s 5-10 minutami času pro odložení šatů, obléknutí a zápis terapeutky do Vaší zdravotní karty.

Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně