Služba FYZIOasistent

 POPIS

Jelikož sledujeme moderní trendy a snažíme se naše služby neustále vylepšovat, nabízíme Vám službu, ve které Vám pomůžeme narovnat záda. 

V této službě Vás seznámíme s FYZIOasistentem, moderní rehabilitační pomůckou, která Vám pomůže napravit nesprávné pohybové vzorce. Jedná se o malý senzor, který si aplikujete dle doporučení fyzioterapeuta mezi lopatky a který Vás upozorní vibrací vždy, když se Vaše záda uvolní do polohy, která není fyziologická. Zařízení je možné připojit k mobilní aplikaci, prostřednictvím které můžete sledovat pokroky k nápravě Vašich pohybových vzorů.

Pro koho je služba vhodná?

  • Služba je vhodná pro všechny s návyky špatných pohybových vzorců. 
  • Jedná se především o ty, kteří tráví většinu dne sezením.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně*

  • Konzultace s fyzioterapeutem a ergonomické poradenství pracovního prostředí.
  • Ukázka správného nastavení FYZIOasistenta.
  • Zapůjčení FYZIOasistenta po dobu jednoho týdne. 

Zařízení je možné si zapůjčit na zkoušku zdarma po dobu jednoho týdne k našim službám All Inclusive.

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém.
* V případě půl hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 30 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceny

Před první aplikací je vhodné se objednat na 30 minut individuální fyzioterapie ke kterémukoliv z našich fyzioterapeutů. 

  • Cena 30 minutové terapie je 800 Kč
  • FYZIOasistenta zapůjčujeme proti vratné vratné kauci 4.000 Kč

Zařízení je možné si zapůjčit  samostatně v rámci této služby - FYZIOasistent zaučení, nebo ho zapůjčujeme na vyzkoušení 1x zdarma jednomu klientovi na období 7 kalendářních dnů týden po absolvování alespoň jedné služby Fyzioterapie All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive proti vratné kauci 4.000 Kč.
Mimo čerpání služby All-Inclusive, nebo na dobu delší než jeden týden po absolvování některé ze služeb All-Inclusive si můžete FYZIOasistenta zapůjčit za cenu 315 Kč na týden proti vratné kauci 4000 Kč (v ceně služby je jedna originální samolepka na jeden týden). V ceně není zahrnuta konzultace fyziologického držení těla a používání přístroje. 

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně