Zdravotní přednášky pro zaměstnance firem

Hledáte ergonomické poradenství pro své zaměstnance?
Nabízíme Vám okořenění Vaší firemní akce edukací o prevenci nebo terapii potíží pohybového systému.

Zdravotní přednáška pro zaměstnanceNa co se můžete těšit?

  • Přednáška v místě klienta bývá na téma jak lze u pracovního stolu v průběhu celého dne pracovat na aktivaci hlubokého stabilizačního systému, zvedání těžkých břemen, ... Nebo konkrétní přání zadavatele na jaké téma chce přednášku připravit.
  • Teoretická část obsahuje informace, co se v těle děje při špatném "zacházení". Jaké měkké tkáně v páteři se poškozují, kde dochází k přetěžování svalů, bolestí kloubů apod. Jaké svaly jsou důležité pro správné držení těla. Cílem je, aby posluchač pochopil, jaké pohyby, potažmo fyzikální síly a vektory, jeho tělu škodí. Čemu se má vyvarovat a naopak jaké pohyby a držení má vyhledávat. Cílem je prevence potíží pohybového systému, které mají vliv na vznik pracovní neschopnosti.
  • V praktické části si vyzkoušíme aktivně správné držení těla, aktivujeme svaly zodpovědné za správné držení a zdravá záda. Zaměstnanci si mohou vzít své oblíbené pomůcky, které používají pro cvičení v kanceláři nebo pro korekci sedu. Zároveň my nosíme s sebou doporučované pomůcky. Zábavnou formou probíhá ukázka vhodných cviků pro držení těla, ale i zvýšení koncentrace, prevenci potíží páteře, bolestí hlavy, syn. karpálního tunelu, bolestí loktů atd.. Zaměstnanci mají i prostor na dotazy osobního charakteru. Např. rád běhá a mívá často bolest kolene. Dotaz bývá vznesen, pokud zaměstnanci nevadí, že odpověď bude pro všechny přítomné.
  • Pro aktivní účastníky bývají připraveny odměny v podobě pomůcek pro cvičení na pracovišti.
  • Celková doba přednášky cca 2 hodiny.
  • Akce do 20ti zaměstnanců může probíhat v našich prostorách. Pro zaměstnance proběhne lekce zdravotního cvičení (joga, pilates,..) v naší tělocvičně. V tomto případě zabere školení dobu cca 3 hodiny.

Fotogalerie ze školení:

Cena:

  • Ukázková cena semináře v Praze o délce 2 hodiny je 8000 Kč + DPH 21%.
  • Cena obsahuje dopravu, školení, dárky pro nejvíce aktivní účastníky.
  • Mimo Prahu bude cena vyšší z důvodu dopravy i času přednášejícího na cestě.

 V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

kontaktní formulář

Vyplňte své jméno
Vyplňte své příjmení
Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.
Dárkové poukazy