Cviky při bolestech ramene s nutnou dopomocí druhé osoby

Trápí vás bolest, přetížení či blokace ramene? Zde je další sada návodů na cvičení, při které budete ovšem potřebovat dopomoci od druhé osoby. 

 

NÁVODY NA CVIČENÍ

Návody 1 - obrázek
Cvik zaměřený na posílení svalů břišních, zádových a ramenních a na zpevnění celé páteře.
Návody 2 - obrázek
Cvik zaměřený na posílení svalů břišních, zádových a ramenních a na zpevnění celé páteře.
Návody 3 - obrázek
Fyzioterapeutické cvičení pro stabilizaci ramene v kleku na 4.
Návody 4 - obrázek
Fyzioterapeutické cvičení pro stabilizaci ramene ve vzpřímeném kleku.

Pozn.: Cviky prezentované na našich webových stránkách jsou připraveny a prezentovány univerzitně vzdělanými fyzioterapeuty. Jednotlivé cviky provádějte pouze v případě, že jste si vědomi příčiny svých zdravotních problémů (symptomů). Léčebná doporučení nenahrazují lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. Účelem naší databáze fyzioterapeutických cviků je snaha o bezplatné zpřístupnění ukázky správného provedení cviků komukoliv, komu mohou pomoci zlepšit zdravotní stav. Mějte prosím na paměti, že cvičení je účinný terapeutický prostředek, který, je-li správně cílený, pomáhá, nicméně při nesprávném použití může Vaše potíže zhoršit.
Pociťujete-li např. mírnou bolest vycházející z pravé strany bederní páteře a cvičíte na opačnou stranu, Vaše problémy se s největší pravděpodobností zhorší. Pokud si nejste jisti, zda je Vámi vybraný cvik přínosný, doporučujeme konzultovat jeho vhodnost s univerzitně vzdělaným fyzioterapeutem (Bc., Mgr., Cert. MDT) nebo rehabilitačním lékařem (MUDr.).
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Články o zdraví