Akce pro veřejnost

Již od roku 2015 FYZIOklinika ve spolupráci s partnerskými organizacemi a za podpory ÚMČ Prahy 11 na Jižním městě pořádá dvakrát do roka sportovní akce pro rodiny s dětmi.

Proč to děláme?

Naším hlavním cílem je motivovat obyvatele JM k aktivnímu trávení volného času, zdravému životnímu stylu a ke zdravému pohybu. Chceme nabídnout možnost strávit se členy rodiny zajímavé odpoledne plné dobrodružství a sportovních výkonů a to osvědčenou formou soutěže, která využívá efektu přirozené soutěživosti pro zvýšení zájmu a účasti občanů. Jelikož i my na Jižním městě nejen pracujeme ale i žijeme, naší další snahou je podpořit budování zdejších sousedských a mezilidských vztahů.

Pro koho jsou tyto akce určeny?

Možná jste již slyšeli o naší akci s názvem Rodinná výzva. Jedná se o soutěž pro rodiny s dětmi, která se koná 2× ročně v Centrálním parku Prahy 11, a to jednou jako samostatná akce FYZIOkliniky a podruhé v rámci oslav Dnů Prahy 11. Akce se může zúčastnit rodinný tým, který je tvořen alespoň jedním dospělým a jedním dítětem. V závodu rodinných týmu se na plnění úkolů povinně podílejí děti i dospělí. Cílovou skupinou jsou doslova všechny generace, jelikož děti soutěží v týmu se svými rodiči a nezřídka i prarodiči. Děti mohou soutěžit od 3 let. Rodiny s menšími dětmi se mohou také zúčastnit a vyzkoušet si doprovodné nesoutěžní aktivity.

Co už máme za sebou?

FYZIOklinika v posledních 5ti letech připravila na Jižním Městě již 9 sportovních dní pro rodiny s dětmi. Počet účastníků evidujeme od května 2017. Za sledované období počet aktivních účastníků vzrostl více než pětkrát (tj ze 147 na 944 závodníků).Kromě počtu aktivních účastníků mnohonásobně vzrostl i počet sportovních disciplín.

Co plánujeme?

Aktuálně připravujeme Rodinnou výzvu, která proběhne dne 11.9. 2021 

REGISTRUJTE SVŮJ TÝM

 

Chcete se na našich akcích podílet?

Akce se každým rokem účastní více lidí, zabírá nám více času na organizaci a přípravu a tak budeme velice rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit.

Koho hledáme?

 • Velké partnery
 • Sportovní kluby/organizace
 • Brigádníky
 • Dobrovolníky

Co od partnerů poptáváme?

 • Organizaci sportovního stanoviště (sportovní i kreativní témata)
 • Poskytnutí finanční podpory pro organizaci akce
 • Poskytnutí cen
 • Pomoc přímo na akci (soutěžní stanoviště, vydávání odměn)

Co partnerům nabízíme?

 • Propagace loga partnera před akcí propagačních materiálech
 • Propagace partnera v místě konání akce
 • Poděkování partnerovi na webu FYZIOkliniky

Informace pro partnery (prezentace)

Chcete se s námi podělit o své nápady?

Byli jste již na některé z našich akcí a napadá Vás něco, co byste na Rodinné výzvě rádi zažili? Podělte se s námi o své nápady a my se je pokusíme, pokud to bude v našich silách, do programu zařadit.
Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE>
Další možností je napsat nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Dárkové poukazy