Akce pro veřejnost

Již od roku 2015 FYZIOklinika ve spolupráci s partnerskými organizacemi a za podpory ÚMČ Prahy 11 na Jižním městě pořádá dvakrát do roka sportovní akce pro rodiny s dětmi.

Proč to děláme?

Naším hlavním cílem je motivovat obyvatele JM k aktivnímu trávení volného času, zdravému životnímu stylu a ke zdravému pohybu. Chceme nabídnout možnost strávit se členy rodiny zajímavé odpoledne plné dobrodružství a sportovních výkonů a to osvědčenou formou soutěže, která využívá efektu přirozené soutěživosti pro zvýšení zájmu a účasti občanů. Jelikož i my na Jižním městě nejen pracujeme ale i žijeme, naší další snahou je podpořit budování zdejších sousedských a mezilidských vztahů.

Pro koho jsou tyto akce určeny?

Možná jste již slyšeli o naší akci s názvem Rodinná výzva. Jedná se o soutěž pro rodiny s dětmi, která se koná 2× ročně v Centrálním parku Prahy 11, a to jednou jako samostatná akce FYZIOkliniky a podruhé v rámci oslav Dnů Prahy 11. Akce se může zúčastnit rodinný tým, který je tvořen alespoň jedním dospělým a jedním dítětem. V závodu rodinných týmu se na plnění úkolů povinně podílejí děti i dospělí. Cílovou skupinou jsou doslova všechny generace, jelikož děti soutěží v týmu se svými rodiči a nezřídka i prarodiči. Děti mohou soutěžit od 3 let. Rodiny s menšími dětmi se mohou také zúčastnit a vyzkoušet si doprovodné nesoutěžní aktivity.

Co už máme za sebou?

FYZIOklinika v posledních 5ti letech připravila na Jižním Městě již 9 sportovních dní pro rodiny s dětmi. Počet účastníků evidujeme od května 2017. Za sledované období počet aktivních účastníků vzrostl více než pětkrát (tj ze 147 na 944 závodníků).Kromě počtu aktivních účastníků mnohonásobně vzrostl i počet sportovních disciplín.

Co plánujeme?

Aktuálně připravujeme akce na květen a září 2020.

Chcete se na našich akcích podílet?

Akce se každým rokem účastní více lidí, zabírá nám více času na organizaci a přípravu a tak budeme velice rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit.

Koho hledáme?

 • Velké partnery
 • Sportovní kluby/organizace
 • Brigádníky
 • Dobrovolníky

Co od partnerů poptáváme?

 • Organizaci sportovního stanoviště (sportovní i kreativní témata)
 • Poskytnutí finanční podpory pro organizaci akce
 • Poskytnutí cen
 • Pomoc přímo na akci (soutěžní stanoviště, vydávání odměn)

Co partnerům nabízíme?

 • Propagace loga partnera před akcí propagačních materiálech
 • Propagace partnera v místě konání akce
 • Poděkování partnerovi na webu FYZIOkliniky

Informace pro partnery (prezentace)

Chcete se s námi podělit o své nápady?

Byli jste již na některé z našich akcí a napadá Vás něco, co byste na Rodinné výzvě rádi zažili? Podělte se s námi o své nápady a my se je pokusíme, pokud to bude v našich silách, do programu zařadit.
Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE>
Další možností je napsat nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sleva
Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Dárkové poukazy