Bc. Tereza Cicvárková

ClTerezaCAbsolvovala jsem studium zaměřené na vizuální kulturu, grafický design a propagaci. Během studia na vysoké škole jsem se věnovala vzdělávání dětí v oblasti výtvarné tvorby, 5 let jsem pracovala jako učitelka v MŠ a během této doby jsem zároveň připravovala několik dětí na studium s výtvarným zaměřením, vedla jsem výtvarný kroužek a organizovala a vedla výtvarné dílny na akcích pro rodiny s dětmi. Jelikož je mi práce s dětmi velice blízká, i v současné době se podílím na organizaci akcí pro rodiny s dětmi, které FYZIOklinika pravidelně pořádá.


Výtvarná tvorba mě zajímala už od dětství, ale nejbližší vztah jsem si vybudovala právě k počítačové grafice a tvorbě webu, které se nyní naplno věnuji a ve které se i nadále vzdělávám.

Ve FYZIOklinice se již od roku 2016 spolu s kolegy zabývám především propagací firmy, zlepšováním služeb i prostorů kliniky a tvorbou obsahu na náš web.

Vzdělání

  • (2018) - Dlouhodobý akreditovaný kurz MŠMT - Tvorba webových stránek - Webmaster
  • (2011-2015) Bakalářské studium, Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta pedagogická, Obor: Vizuální kultura se zaměřením na vzdělávání.
  • (2007-2011) Studium na střední škole designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní, Praha, Obor propagační výtvarnicví a grafický design.

Přímý kontakt

V případě dotazů z oblasti marketingu, grafické tvorby, či ohledně organizace akcí pro rodiny s dětmi se na mě neváhejte obrátit.

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Hledáme fyzioterapeuty
Vše o Rázové vlně