Rodinná výzva 25. 5. 2019 – registrace

Registrace Rodinných týmů je již uzavřena

Těšíme se na Vás v sobotu v parku!
Pokud se Vám změnili plány a nedorazíte, prosím dejte nám vědět. 

Registrované týmy:

3M 10:15
A+Z 10:30
AaA 11:30
Andělky 10:00
Artiste 11:15
Autička 10:45
Bajtlíci rychlíci 15:00
Baletka a spol. 14:00
Barbaři 11:15
Bargarovci 14:00
Bartici 14:00
Bez stresu! 13:00
Black team 13:00
Blahutovi 10:00
Blobíci 11:00
Bob a bobek 12:00
Bobani 11:15
Bobeš in memoriam 12:00
Bobíci 11:30
Boubíci 14:15
Božoni 14:00
Brodák 11:45
Brožíci 12:45
Brusinky 11:00
Břízátka 14:30
Caponovic příšerky 11:30
Crazy Cats 13:00
Čančata 10:30
Čaputka 10:15
Černí medvědi 15:00
Černý kocour 10:00
Čížáci 12:30
Dabaru Nagili 13:00
Decker 11:45
DeFi 10:00
Denis 11:15
Deny 11:30
Derkovi 11:00
Dětská dobrodružství 10:00
Divoká auta 12:30
Do Heje Run team 11:15
Dolan 10:15
Draci 10:15
Dráčkové 12:45
Dream team 12:15
Duchové 10:45
Ehrenbergříci 14:00
Enderle 12:15
Faltas 11:00
FEDOROVI 12:00
FiLuTA 10:00
Fouňousové 10:30
Fox Racing team 10:30
Frýdečaci 10:45
Frýdláci 13:45
Gastonis 10:30
Geko tym 10:00
Gepardi šikulkové 13:45
Glouba 13:45
Grooti 11:45
Gymnašroubci 13:30
H2SO4 13:15
Habančata 12:30
Hájčata 13:30
Happy family 12:00
Havel na hrad 14:15
Holubí letka 10:30
Horse Impík 14:00
Horvati 10:15
Hořici hvězdy 12:00
Hošáci 12:00
Houbičky 10:30
Hranolky 12:45
Hruškovi 14:00
Hurá 15:00
Hvězdičky 10:45
Chemici 10:15
Chuligáni 13:45
Inka team 13:15
ITOA 14:00
Jačkovi 10:15
Jakešovi 13:30
Jednorožci 10:00
Jenčíci 12:45
Jesterky 10:00
Jobovi 10:30
Jocker 12:15
Jogurti 12:45
Kábéčka 11:00
Káčka 11:00
KAMPeny 12:45
KARODOL 13:15
Karolínka 14:30
Kavky 14:00
KKM 14:30
KLARIX 13:30
Kluci 10:00
Kobliha s marmeladou 10:30
Kokakolakolaříkovi 11:00
Kolemjdoucí 10:15
Kouzelná Beruška Zuzanka 10:00
Kövešáci 10:30
KPZ 11:30
Králíci 10:00
Krtečci 13:30
kruti čerepy 12:00
KryKri 13:00
Krýša team 13:15
Křivánkovi 10:15
Kubáči 11:30
Kubátíci 12:30
Kučerky 10:45
Kučerová 14:15
Kukláci 13:30
Kukučky 15:00
Kulhánci 11:15
Kulhavky 13:00
Kulíčata 12:30
Lamy 10:15
Lenoši 11:30
Lenoši na tahu 12:00
Lipová 11:15
Lumpíci 13:30
Lvíčata 13:45
Maďouňáci 10:45
Machalčata 15:00
Majnkrafťáci 11:15
Maliny 12:30
Mamánci 11:45
Mára a Klára 14:45
Marie Babická 11:30
Marmarho 11:45
Martin 10:45
Matíci 10:00
Maxíci 11:45
Mihalíci 12:45
MIKI 10:15
Mima 13:30
Mimánci 13:15
Mimoni 13:30
MišLenka 14:30
Mladsi 10:15
Modafa 10:30
Mokré pleny 10:45
Motýlci 11:30
Mrazáci 13:45
Mrazíci 12:15
Myška 11:30
Nase rodinka 12:30
Naty team 12:15
Nebíčka 10:45
Nemám nápad 14:00
Nerfkaři 14:45
niklovi 10:45
Nóžovi 1 10:00
Nóžovi 2 10:00
Opatovští rychlíci 10:00
Palačinky 14:00
Palačtí 13:45
Panďáci 12:45
Pandičky 10:30
Panenky a skřítkové 10:00
Papáčci 11:00
Papšáci 13:45
Parek v rohliku 10:30
Párkovi! 12:15
Pašandrysti 11:00
Patíci 10:00
Patrola 10:45
Pěkňas tým 12:00
Pelikáni 13:15
Pelíšek 11:45
Petráci 14:30
Petrzelky 13:30
Pidipiráti 13:00
Pikamon team 11:15
Piloti 14:15
Piponi 13:15
Prameníci 10:00
Prameníci 2 10:15
Prazaci 10:45
Prokupcata 10:30
Prostě my 10:00
První místo! 12:15
Pupíci 11:00
Pytlis Tým 14:30
Ráďové 10:15
Rakeťáci 14:30
Rodinka Fedotovych 11:15
Ropici 15:00
Rosáci 13:15
Rudý John 10:00
Rychlíci 13:45
Řezáčovi 13:15
Sedmhradů 13:00
Shmeli 12:15
SILVERA 13:15
Skalovi 13:45
Slavíčci 1 10:15
Slavíčci 2 10:15
Slezacci 14:00
Slezaci 14:15
smečka 13:30
SmíchOff 11:00
Smolikovi 15:00
Sonici 11:15
Soukupáci 14:00
Spajďáci 14:45
správná dvojka 14:30
Správná pětka 13:30
Starsi 10:15
Stoupíci 11:00
Stříťàci 12:45
Stumpf 10:15
Surikatky 10:30
Svědíci 10:30
Šampónci 12:45
Šimuni 14:30
Škoďáci 12:15
škorpioni 14:45
Špačci 10:45
Štěsťulky 14:00
štíři 14:15
Šulcovi 15:00
Šustovi 15:00
Švedíci 10:30
T&M 13:30
TEAM TAM 11:45
Teo 11:00
Terezuza 13:30
TEST 15:00
Tlapková patrola 12:15
Tomík a Elík 12:30
Tomíkovci 10:00
ToTaTiKi 11:15
Toupalíci 10:45
Trojlístek 11:45
Trubkovi 11:15
Tučňáci 11:45
Tukani 11:15
Tygřátka 14:00
Tým Igráčků 11:15
Unicorni 13:00
Vaníčkovci 12:30
Vávříci 14:15
Velká tým 14:45
Vlčata 14:30
Vohníčata 13:30
Vozáblíci 14:30
Vrazi s Rumem 14:15
Wejďáci 10:45
Zábava 13:00
Zagorky A 11:00
Zagorky B 11:00
ZaMaZaR 10:15
Zaňkovi 10:30
Zeleňáci 10:00
ZMRZLINKY 10:30
Zpoceni nanuci 10:00
Žabky 12:00
Želvičky 12:30
Žirafy 10:00