Služba Radiální rázová vlna

Prodej této služby je momentálně pozastavený.
Aplikaci radiální rázové vlny bychom Vám již brzy rádi nabídli jako součást každé naší fyzioterapeutické služby. 
Děkujeme za pochopení.  

Jedná se zde o léčbu radiální, tedy prostorově rozbíhavou rázovou vlnou.

Používáme pouze nejkvalitnější přístroje od největšího a nejlepšího světového švýcarského výrobce přístrojů na aplikaci rázové vlny STORZ MEDICAL. Jde o vysoce účinnou ESWT technologii, která výrazně překonává výrobky jiných výrobců.

Součástí služby je ZDARMA i hloubková vibrační masáž patentovanou hloubkovou vibrační masážní hlavicí V-Actor.

Služba je vždy aplikována zkušeným, vyškoleným, vysokoškolsky vzdělaným fyzioterapeutem.

FYZIOklinika nabízí aplikaci radiální rázové vlny (1 000 – 5 000 rázů ) na jedno či více míst za jednotnou cenu v rámci jedné terapie služby Fyzioterapie All-Inclusive.

Měli byste vědět, že…

  • terapie trvá přibližně 10 – 15 min. na jednu ošetřovanou partii,
  • interval mezi jednotlivými aplikacemi závisí na délce trvání obtíží – akutní stavy (čerstvé úrazy) 1–5 dní, dlouhodobější obtíže 7–10 (14) dní,
  • délka léčení závisí na vážnosti poškození tkánína délce trvání obtíží – pro akutní bolestí lehčího charakteru stačí obvykle přibližně 3 návštěvy, u chronických potíží či těžkých poškození (těžká distorze kotníku, zlomenina,) je potřeba okolo 6–10 návštěv.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně*

  • Jedna aplikace = jedno ošetření jednoho segmentu těla (např. ramenní či loketní kloub, Achillova šlacha, bederní oblast, apod.)
  • Obvyklý počet aplikací na jeden segment těla je 4 – 16 s rozestupy 3 – 14 dnů mezi návštěvami. Počet aplikací a interval mezi nimi závisí na délce trvání obtíží, schopnosti regenerace organismu, spolupráci klienta při léčbě apod.
  • Při jedné aplikaci se provede asi 1 000 – 2 000 rázů – podle rozsahu ošetřované plochy
  • Léčená svalová skupina je na závěr důkladně uvolněna patentovanou hloubkovou vibrační masáží V-Actor.
  • Rezervujte si u nás asi 10 – 15 min. na jednu ošetřovanou partii.
  • Jdete k nám poprvé? Je nutné si zarezervovat terapii 45 min., aby měl fyzioterapeut dostatek času na vstupní vyšetření.

Zdroj: LOHRER, Heinz, GERDESMEYER, Ludger. Multidisciplinary medical applications: Shock wave therapy in practice. Level10 Buchverlag Daniela Bamberg, Heilbronn, Německo. ISBN 978-3-9816095-0-9radial

 

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.
Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Články o zdraví
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně