Služba Radiální rázová vlna

Jedná se zde o léčbu radiální, tedy prostorově rozbíhavou rázovou vlnou.

Používáme pouze nejkvalitnější přístroje od největšího a nejlepšího světového švýcarského výrobce přístrojů na aplikaci rázové vlny STORZ MEDICAL. Jde o vysoce účinnou ESWT technologii, která výrazně překonává výrobky jiných výrobců.

Součástí služby je ZDARMA i hloubková vibrační masáž patentovanou hloubkovou vibrační masážní hlavicí V-Actor.

Služba je vždy aplikována zkušeným, vyškoleným, vysokoškolsky vzdělaným fyzioterapeutem.

FYZIOklinika nabízí aplikaci radiální rázové vlny (1 000 – 5 000 rázů ) na jedno či více míst za jednotnou cenu v rámci jedné terapie služby Fyzioterapie All-Inclusive.

Vše o rázové vlně

Měli byste vědět, že…

  • terapie trvá přibližně 10 – 15 min. na jednu ošetřovanou partii,
  • interval mezi jednotlivými aplikacemi závisí na délce trvání obtíží – akutní stavy (čerstvé úrazy) 1–5 dní, dlouhodobější obtíže 7–10 (14) dní,
  • délka léčení závisí na vážnosti poškození tkánína délce trvání obtíží – pro akutní bolestí lehčího charakteru stačí obvykle přibližně 3 návštěvy, u chronických potíží či těžkých poškození (těžká distorze kotníku, zlomenina,) je potřeba okolo 6–10 návštěv.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně*

  • Jedna aplikace = jedno ošetření jednoho segmentu těla (např. ramenní či loketní kloub, Achillova šlacha, bederní oblast, apod.)
  • Obvyklý počet aplikací na jeden segment těla je 4 – 16 s rozestupy 3 – 14 dnů mezi návštěvami. Počet aplikací a interval mezi nimi závisí na délce trvání obtíží, schopnosti regenerace organismu, spolupráci klienta při léčbě apod.
  • Při jedné aplikaci se provede asi 1 000 – 2 000 rázů – podle rozsahu ošetřované plochy
  • Léčená svalová skupina je na závěr důkladně uvolněna patentovanou hloubkovou vibrační masáží V-Actor.
  • Rezervujte si u nás asi 10 – 15 min. na jednu ošetřovanou partii.
  • Jdete k nám poprvé? Je nutné si zarezervovat terapii 45 min., aby měl fyzioterapeut dostatek času na vstupní vyšetření.

Ceny

Léčba bolestivých stavů radiální rázovou vlnou (RRV):

  Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
Vstupní vyšetření s fyzioterapeutem a první aplikace RRV (45 min.) 1 400 Kč 1 400 Kč  
1 následná aplikace RRV    600 Kč    600 Kč  
Balíček 3 následných aplikací RRV 1 650 Kč    550 Kč 150 Kč

 


Pozn.:

– Předplacené karty mají platnost 12 měsíců
– Předplacené karty jsou plně přenositelné za předpokladu podstoupení vstupního vyšetření!

 

Zdroj: LOHRER, Heinz, GERDESMEYER, Ludger. Multidisciplinary medical applications: Shock wave therapy in practice. Level10 Buchverlag Daniela Bamberg, Heilbronn, Německo. ISBN 978-3-9816095-0-9radial

 

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření.
Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně