Anna Bílková

annab280

V současné době studuji na gymnáziu Opatov v Praze 4 a ve volných chvílích vypomáhám ve FYZIOklinice. Setkat se se mnou můžete při skupinových tanečních lekcích či na recepci, kde nárazově vypomáhám, odpovídám na emailové či telefonické dotazy, apod. Také vypomáhám jako "modelka" při tvorbě videí s návody na cvičení, kde Vám společně s vedoucí fyzioterapeutkou prezentuji, jakým způsobem si můžete cvičením pomoci sami doma.

Kromě natáčení videí a práce na recepci se věnuji také návštěvní službě, kdy s canisterapeutickou fenkou Ňafinkou docházím do domovů za seniory, nebo za dětmi či dospělými klienty domů.

Další činností, které se věnuji již od roku 2016, je výpomoc na sportovních akcích pořádaných FYZIOklinikou, ať na startu, na soutěžním stanovišti nebo vypomáhám na pódiu či jinak v organizaci akce.

Bude mi potěšením, ať už se uslyšíme při Vašem telefonickém dotazu nebo se potkáme na sportovní akci, u Vás doma při canisterapii, nebo přímo v prostorách recepce FYZIOkliniky.

Studium

  • (2014 - současnost) Gymnázium Opatov, Praha 4

Tanci se věnuji již od roku 2008. Začínala jsem s lidovým tancem v ZUŠ a poté pokračovala baletem ve Fyzioklinice. V roce 2017 jsem se poprvé setkala se Street dance a tomu se věnuji doteď.

  • (2008 - 2017) Lidové tance - ZUŠ Krtinská
  • (2011 - 2016) Balet - FYZIOklinika
  • (2017- současnost) Street dance - Opatow flavours, 1 milion dance studio

 

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Hledáme fyzioterapeuty
Vše o Rázové vlně