Fyzio & Core

ClkliknabosukoupObtěžuje Vás tlak či bolest kloubů? Máte chuť začít pracovat na svém držení těla? Chcete si zvýšit, pro bolest, dosud omezený rozsah kloubní hybnosti? Přijďte mezi nás. Naše Fyzio & Core cvičení Vás dostane znovu do "Vaší kůže" :-)

V čem jsme jiní?

  • Na našich hodinách máte možnost cvičit s pomůckami pro aktivitu hlubokého stabilizačního systému (tzv. Core systém)  jako je Posturomed či Propriomed, Flowin, Jungle nebo Bosu.
  • Vyžíváme znalostí z neurofyziologie (řízení pohybových programů z Centrální nervové soustavy - mozku a míchy) a využíváme při cvičení techniky na neurofyziologickém podkladě.Cltherabandkoup
  • Cvičit budete tedy např. Dynamickou neuromuskulární stabilizaci, Senzomotorickou stabilizaci s labilními pomůckami, čeká vás cvičení s TheraBandem dle Dr. Aloise Brüggera a mnohé další.
  • Do hodin jsou zařazeny i cviky Ludmily Mojžíšové, která původně vypracovala sestavy pro sportovce s bolestmi zad a posléze byla metoda přejata pro funkční sterilitu žen a mužů.

Kdo hodiny vede?

Fyzio & Core cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Co můžete očekávat?

Při cvičeních se vždy důkladně protáhnete. Zaktivujete svaly, které přes den běžně nepoužíváte a přitom jejich aktivita je nutná pro zdravou funkci vnitřních orgánů, kloubů a páteře. Největší důraz je kladen na aktivitu Hlubokého stabilizačního systému a na nevhodné pohybové vzory, které přetěžují až ničí celý kostěný, kloubní a svalový aparát.

Pro koho je cvičení vhodné?

  • Kdo se chce zdravě hýbat
  • Kdo má bolesti pohybového aparátu
  • Kdo chce podpořit nebo navázat na Fyzioterapeutickou léčbu u nás. Někteří naši klienti mají cvičení ZDARMA.

Přijďte si zacvičit mezi nás! Těšíme se na Vás a Vaše přátele.

Kompletní přehled skupinových lekcí (kalendář)


Nebo si Rezervujte některý z našich termínů přímo zde: