Fyzio & Core

ClkliknabosukoupObtěžuje Vás tlak či bolest kloubů? Máte chuť začít pracovat na svém držení těla? Chcete si zvýšit, pro bolest, dosud omezený rozsah kloubní hybnosti? Přijďte mezi nás. Naše Fyzio & Core cvičení Vás dostane znovu do "Vaší kůže" :-)

V čem jsme jiní?

 • Na našich hodinách máte možnost cvičit s pomůckami pro aktivitu hlubokého stabilizačního systému (tzv. Core systém)  jako je Posturomed či Propriomed, Flowin, Jungle nebo Bosu.
 • Vyžíváme znalostí z neurofyziologie (řízení pohybových programů z Centrální nervové soustavy - mozku a míchy) a využíváme při cvičení techniky na neurofyziologickém podkladě.Cltherabandkoup
 • Cvičit budete tedy např. Dynamickou neuromuskulární stabilizaci, Senzomotorickou stabilizaci s labilními pomůckami, čeká vás cvičení s TheraBandem dle Dr. Aloise Brüggera a mnohé další.
 • Do hodin jsou zařazeny i cviky Ludmily Mojžíšové, která původně vypracovala sestavy pro sportovce s bolestmi zad a posléze byla metoda přejata pro funkční sterilitu žen a mužů.

Kdo hodiny vede?

Fyzio & Core cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Bc. Barbora Vavroňová a Bc. Ondřej Benedikt DiS

 • V hodinách vedených těmito terapeuty se zaměřujeme na cvičení pro posílení aktivity hlubokého stabilizačního systému především s vahou vlastního těla, případně s pomůckami jako je Bosu, gymball a další.  

Bc. Michaela Maxová DiS.

 • V hodinách vedených touto terapeutkou se zaměřujeme kromě posílení středu těla především na posílení svalů podél páteře metodou SM Systém
 • Na začátku každé lekce vás čeká protažení a na konci závěrečná relaxace.
 • Pokud máte problém s vyhřezlou ploténkou, doporučujeme Vám navštívit nejdříve individuální fyzioterapii a až poté se s terapeutku domluvit, zda je cvičení právě pro Vás vhodné. 
 • Pokud máte vlastní elastické lano, vezměte si jej s sebou.

Co můžete očekávat?

Při cvičeních se vždy důkladně protáhnete. Zaktivujete svaly, které přes den běžně nepoužíváte a přitom jejich aktivita je nutná pro zdravou funkci vnitřních orgánů, kloubů a páteře. Největší důraz je kladen na aktivitu Hlubokého stabilizačního systému a na nevhodné pohybové vzory, které přetěžují až ničí celý kostěný, kloubní a svalový aparát.

Pro koho je cvičení vhodné?

 • Kdo se chce zdravě hýbat
 • Kdo má bolesti pohybového aparátu
 • Kdo chce podpořit nebo navázat na Fyzioterapeutickou léčbu u nás. Někteří naši klienti mají cvičení ZDARMA.

Přijďte si zacvičit mezi nás! Těšíme se na Vás a Vaše přátele.

Kompletní přehled skupinových lekcí

Obecná poznámka k aktuální situaci s virovou nákazou:

> Prosíme, noste si SVOU KARIMATKU, pokud máte, nebo VELKÝ RUČNÍK, který položíte na naši karimatku (v případě zájmu si můžete karimatku u nás i zakoupit).
Roušku můžete mít v tělocvičně po dobu cvičení sundanou, pokud se na tom domluvíte s ostatními cvičícími a pokud to aktuální nařízení vlády dovolují. V ostatních prostorách FYZIOkliniky při příchodu i odchodu si ji ponechejte nasazenou. Aktuální situaci s nošením roušek můžete zjistit na recepci či telefonu 606 404 804.
> ŠATNY A SPRCHY je možné využít, prosím zdržujte se v prostoru šatny jen nejnutnější dobu a dodržujte rozestupy (obsazujte skříňky alespoň ob jednu od sebe).
> Využívejte DESINFEKCI rukou na recepci.
> Dodržujte mezi sebou při cvičení i v ostatních prostorách FYZIOkliniky odstup 2m.

Velmi děkujeme, že nám pomáháte udržet prostředí FYZIOkliniky bezpečné.

 

 

Ceny

Lekce o délce 60 min.:

  Cena Cena za 1 lekci Ušetříte
1 lekce    200 Kč 200 Kč  
Předplacená karta na 10 lekcí 1 800 Kč 180 Kč   200 Kč
Předplacená karta na 20 lekcí 3 000 Kč 150 Kč 1000 Kč
 • Předplacenou kartu je možné použít na kteroukoliv lekci v nabídce.
 • Předplacená karta je přenosná na jakoukoliv jinou osobu, kterou klient nahlásí.

* Ostatní ceny

 • Osušku pro osprchování zapůjčíme za poplatek 50 Kč.
 • Vysoušeč vlasů půjčujeme proti dokladu totožnosti.
Sleva
Nabídka léčby
Články o zdraví
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně